• Главная
  • Ставок з рибками, паркова зона та європейський рівень послуг: у центрі Запоріжжя відкрилась нова сучасна клініка
Новости компаний
17:00, 27 сентября

Ставок з рибками, паркова зона та європейський рівень послуг: у центрі Запоріжжя відкрилась нова сучасна клініка

Новости компаний

Сьогодні, 27 вересня у центрі Запоріжжя на перетині вулиць Добролюбова та проспекту Соборного відкрилась нова Клініка Святого Миколая. Це вже четверте відділення, яке запрацювало у Запоріжжі впродовж лише двох років.

Новий медичний центр розташований у будівлі, історія якої почалася ще у 1950 роців. У різні часи тут базувалися дитячий садочок, банк, головний офіс охоронного холдингу. І тепер — це надсучасна клініка з парковою зоною та ставком з рибками.

Які послуги можна отримати, скільки людей тут працює — далі в репортажі 061.

Власниками мережі сучасних медичних центрів є відомий підприємець Микола Бєлий та запорізький хірург, доктор медичних наук Костянтин Милиця.

З першого дня існування Клініка Святого Миколая працює за принципом - забезпечити медичний сервіс європейського рівня для кожного. Сьогодні медичний персонал клініки ставить перед собою амбітну мету — заключити 50 000 декларації вже до нового року.

Ми отримали багато запитів від жителів Хортицького, Заводського, Дніпровського районів, які говорили про те, що їм не дуже зручно добиратися на Майдан Волі у головний корпус клініки. Сьогодні сервіс є скрізь, але його не було в медицині. Ми створюємо нові стандарти медичного сервісу практично з нуля. Ми можемо з чистим серцем сказати, що надаємо якісні сучасні медичні послуги. Відділення на Добролюбова щомісяця прийматиме 20 000 — 25 000 пацієнтів”, - говорить Микола Бєлий.

Клініка на Добролюбова була створена лише за 120 днів. Команда професійних майстрів — а це 170 кваліфікованих будівельників - працювала майже цілодобово.

Як казав Гіппократ: медицина — це найвеличніше мистецтво. Тож, щиро дякую команді, яка дійсно три місяці не лише працювала, а можна сказати, що жила тут, створюючи цей храм мистецтва. Звертаюсь до тих, хто тут працюватиме: сьогодні сюди точно прийдуть люди, а от чи повернуться вони знову — залежить від вас. Дуже хочу аби за вас були горді ваші близькі та рідні. Будівля потребувала капітального ремонту — його виконано. Але умовний капремонт мають робити у своїй роботі і лікарі, адже наука не стоїть на місці, щоденно з’являються нові практики”, - додав Костянтин Милиця.

Сьогодні у штаті клініки працюють 350 професіоналів, у центрі на Добролюбова — 80, але вже найближчим часом кількість медичного персоналу зросте до 120.

Приміщення клініки на Добролюбова має кілька поверхів: на першому кабінет травматолога, аби пацієнтам не треба було підніматися сходами, а також важке діагностичне обладнання - рентген, мамограф, апарат УЗД.

Також в клініці є кабінети для перев’язок, підписання декларацій, маніпуляційний кабінет, пункт забору аналізів та проведення ПЛР-тестів та 20 кабінетів з сучасним обладнанням.

“Для зручності пацієнтів біля кожного кабінета є інформаційне табло, на якому — фотографія лікаря, прізвище, ім’я по-батькові, а також розклад. Пацієнти не будуть стояти під кабінетами. Як тільки но лікар закінчить прийом, одразу повідомить про це на ресепшн і там одразу запросять наступного пацієнта”, - говорить під час невеликої екскурсії новою клінікою Костянтин Милиця.

Під час урочистого відкриття, у дворі нового центру було висаджено дуб, який стане символом довголіття запоріжців. Незважаючи на те, що клініка щойно відкрилась, у новому відділенні вже ведуть прийом вузькі спеціалісти. 

Власники Клініки Святого Миколая впевнені, що наступні відділення Клініки відкриватимуться вже за межами Запоріжжя.

“Ми хочемо формувати та засновувати нові стандарти медичного сервісу”, - додав Микола Бєлий.

Клініка на Добролюбова працює: з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних

за адресою вул. Добролюбова, 19 / пр. Соборний, 181-а.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Клініка Святого Миколая
12,0
Высокие оценки пользователей за Полезность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...