• Главная
  • Визначення фальсифікації рослинних олій
Новости компаний
09:00, 28 сентября

Визначення фальсифікації рослинних олій

Новости компаний
Визначення фальсифікації рослинних олій, фото-1

Український ринок насичений різними видами рослинних олій, які реалізуються як самостійні продукти та широко використовуються у виробництві харчової продукції. При цьому вони нерідко стають об’єктом фальсифікації. Зокрема, досить поширеною є практика часткової або повної заміни більш дорогих олій на дешевші – нижчої якості або з іншим жирно-кислотним складом, який різко знижує харчову цінність готового продукту.

Рослинні олії є невід’ємною складовою збалансованого раціону харчування сучасної людини, бо містять важливі жиророзчинні вітаміни А, D, Е, К та значну кількість поліненасичених жирних кислот (лінолевої, ліноленової і арахідонової), необхідних нашому організму для побудови клітин, синтезу гормонів, регулювання обмінних процесів, зміцнення імунітету і забезпечення нормального функціонування центральної нервової системи.

Найбільш поширеними серед олій, які застосовуються в харчових цілях, є соняшникова, оливкова, кукурудзяна, горіхова, пальмова, кунжутна, кокосова, та конопляна. В залежності від сировини кожен з цих видів має свій унікальний склад, корисні властивості та різну вартість. Тому більш дорогі види олій, такі як оливкова, горіхова, кукурудзяна, нерідко стають об'єктом для різного роду фальсифікацій. Як правило, їх змішують з більш дешевими і доступними оліями, наприклад, з соняшниковою, бавовняною, ріпаковою. При цьому різко падає харчова цінність вихідного продукту за рахунок відносного зменшення вмісту ненасичених жирних кислот та збільшення кількості баластних речовин і фосфоліпідів.

Серед рослинних олій лідером за кількістю підробок є оливкова олія першого холодного віджиму (Extra Virgin). Це нерафінована олія, яка не піддавалася жодній термічній обробці і тому зберегла максимум корисних речовин. Вона імпортується до нас з інших країн і є однією з найдорожчих рослинних олій на українському ринку. З метою фальсифікації найчастіше її розбавляють ріпаковою, бавовняною або соняшниковою олією. При цьому таке змішування призводить до збідніння жирно-кислотного складу оливкової олії, через що різко знижується її харчова цінність і погіршуються корисні властивості.

Операторам ринку олійної галузі та олієвмісних продуктів, які дбають про свою репутацію і не мають за мету навмисну фальсифікацію, необхідно ще під час прийому сировини виключити можливість наявності у ній нехарактерних домішок. Висококваліфіковані фахівці випробувального центру ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДПРТМЕТРОЛОГІЯ на сучасному випробувальному обладнанні надають послуги з визначення жирно-кислотного складу, складу стеринової фракції та фальсифікації рослинних олій.

Усі випробування харчової продукції та продовольчої сировини проводяться на підставі господарських договорів на платній основі. Вартість робіт по кожному показнику затверджена і впродовж року не змінюється.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісне обслуговування, отримання в обумовлені терміни точних, надійних і неупереджених результатів випробувань, а також повну конфіденційність.

Наша адреса:

м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10

Телефон: (061) 289-98-75

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фальсифікація оліЇ #ЗАПОРІЖЖЯСТАНДПРТМЕТРОЛОГІЯ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...