Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні

Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні

Урологічні хвороби мають особливість - дуже часто їх діагностику та виявлення люди відкладають “на потім”. Допоки можна терпіти або симптоми незначні - люди будуть займатись самолікуванням або “народним” цілительством.

Проте, цей шлях є згубним, бо не лише не ліквідує причин хвороби, а й може призвести до ускладнень.

У цій статті ми розберемо найбільш популярні урологічні проблеми та розкажемо про досвід та експертність у їх лікуванні на базі “5 Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги”.

Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні, фото-1 Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні, фото-2 Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні, фото-3 Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні, фото-4 Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні, фото-5 Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні, фото-6 Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні, фото-7 Експертна діагностика та лікування аденоми передміхурової залози у 5 Міській лікарні, фото-8

Уся допомога урологічним пацієнтам проходить на базі урологічного відділення, що має:

· 80 ліжок, з них 5 нефрологічних для хворих з урологічною патологією.

· Операційний блок, який містить в собі 2 новітні операційні.

· Ендоскопічний кабінет для урологічних маніпуляцій.

· 2 перев’язувальних кабінети.

· Рентген кабінет.

· Кабінет ультразвукової діагностики.

· Їдальня.

Також відділення має обладнання:

· Система гольмієвого лазера на алюмоітрієвому гранаті Dornier Medilas H Solvo 30 Ватт дає можливість більш ефективно лікувати сечокам'яну хворобу.

· Olympus Shock Pulse-SE (Японія) - це інноваційна система, що підтримує технологію з подвійним механізмом дроблення каменів сечовивідних шляхів.

· Ендоскопічна стійка Olympus (Японія) – з новітньою технологією вузько спектральної візуалізації (NBI), розроблена компанією Olympus. Це оптична технологія, призначена для діагностики злоякісних новоутворень сечового міхура та візуалізації найдрібніших структур судин і слизової оболонки.

· Резектоскоп Carl Storz.

· Цифровий рентген апарат.

· Ультразвуковий апарат Vinno 6 с 4D датчиком.

· Гнучкий нефроскоп найсучаснішого покоління дроблення конкрементів всередині нирки (LithoVue Boston Scientific USA). Цей агрегат є лише у нас в Україні.

Звісно, що будь-яке обладнання ніщо без кваліфікованого персоналу. Саме тому наші фахівці регулярно проходять тренінги від спеціалістів з США та Європи. Більш того, нещодавно провели спеціальний триденний урологічний курс з лікування сечокам’яної хвороби для лікарів з усієї України. Команда курсу провела безліч ендоскопічних операцій з внутрішньонирковим дробленням каменів. Тож вчимось самі й вчимо інших!

Аденома

Аденома передміхурової залози - це невеликий вузлик або кілька вузликів, які з часом збільшуються. Це доброякісні новоутворення, що локалізуються навколо уретри та в парауретральних залозах.

Аденома передміхурової залози діагностується більше, ніж у 65% чоловіків у віці від 60 років. На жаль, причини появи аденоми передміхурової залози поки залишаються невідомими.

Які симптоми має аденома?

Позови до сечовипускання, постійне відчуття неповного випорожнення сечового міхура. Без належного лікування аденома передміхурової залози у чоловіків може вилитися в нетримання сечі та никтурию.

Як лікувати?

Традиційно, лікують аденому методом ТУР - це трансуретральна резекція аденоми передміхурової залози. Це ендоскопічна операція, спрямована на видалення утворень і нормалізацію сечовипускання. Проводиться без розрізу через сечовипускальний канал.

Проведення ТУР біполярним способом є «золотим стандартом» в оперативному лікуванні аденоми простати. Біполярна трансуретральна резекція аденоми простати дозволяє працювати навіть з аденомами понад 100 мл.

5 лікарня славиться цим методом, бо крім нас такого більше ніхто не робить. Що казати, якщо за рік, завідувач відділення, Унгурян Олександр Броніславович, провів майже 1000 операцій.

Запишіться на консультацію просто зараз!

Консультативно-діагностичне відділення: (095) 153-55-55

Сайт: 5clinic.zp.ua

Facebook: 5cliniczp

Instagram: @5miska.likarnya

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии