Як зрозуміти, що ваш партнер має фінансові проблеми

Ваш партнер різко відсторонився, а на питання “що трапилось” відповідає, що буцімто все гаразд? Не спішіть думати, що це ваша провина. Можливо, у нього фінансові проблеми про які йому незручно розповісти.

Фінансові експерти Loando розповідають, як зрозуміти, що у вашого партнера фінансові труднощі та пропонують можливі рішення.

  • Уникає розмов про гроші.

Зверніть увагу як реагує ваш партнер на питання про гроші. Чи змінилась якось його поведінка: почав ховати очі, потирати руки абощо? Яка його відповідь?

  • Відповідає питанням на питання.

Хіба що він завжди так робить, і в цьому нічого дивного.

  • Бурмоче, щось собі під ніс та швиденько змінює тему.

Як правило, ці слова мало розбірливі, або дуже загальні.

  • Перекриває питання агресією.

Класична техніка заатакувати першим.

Що робити в такій ситуації?

Як би це банально не звучало, але вам потрібно про це поговорити. Тільки не кидайте ось так в лоб прямі питання. Це може викликати захисну реакцію та замість розповісти, що трапилось, він почне оборонятись.

Почніть з того, що розумієте цей його дискомфорт, адже батьки з дитинства вчили, що говорити про гроші погано. Це лише один з варіантів, але ви повинні дати йому зрозуміти, що на його стороні та ні за що не осуджуєте.

Коли партнер почуватиметься комфортніше, можливо, він сам розповість в чому справа. А якщо ні, то тоді ненав'язливо запитайте його самі.

  • Раптова зміна фінансових звичок.

Скажімо, ваш партнер звик часто вечеряти в ресторанах, але тепер на ваші пропозиції кудись вийти відповідає, що хоче залишитись вдома. Або ж завжди розповідав як пишається своєю машиною, а тепер здебільшого ходить пішки. Якщо ви розумієте, що це явно не свідоме бажання зберегти екологію, тоді справа точно у грошах.

  • Постійно намагається знайти крайніх.

Ваш партнер постійно скаржиться на життя та звинувачує всіх навколо. Зазвичай так роблять люди, які відчувають фінансовий дискомфорт. А, відповідно, не хочуть брати відповідальності на себе та шукають крайніх.

Якщо хочете якось допомогти, дізнайтесь джерело проблеми та допоможіть партнеру подивитись на це під іншим кутом. Можливо він взяв кредит онлайн, прострочив термін оплати й тепер змушений сплачувати шалені відсотки?

Чому варто говорити про гроші та кредити?

Перш ніж планувати спільне майбутнє, потрібно тверезо оцінити ваші фінансові можливості. Саме гроші формують стиль вашого життя та впливають на психічний стан. Важно будувати здорові стосунки, якщо ваш партнер постійно приходить роздратованим й в повітрі літає напруга. Тож якщо ваш партнер має погану кредитну історію та кілька незакритих позик, ви повинні про це знати. Лише так ви зможете допомогти тому, кого кохаєте.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии