• Главная
  • Кошель Наталія: "Більшість запорізьких закладів освіти через брак фінансування мають порушення протипожежних норм"
Политические новости
15:00, 2 сентября
Надежный источник

Кошель Наталія: "Більшість запорізьких закладів освіти через брак фінансування мають порушення протипожежних норм"

Политические новости

Уряд посилює вимоги протипожежної безпеки для українських шкіл, але не надає ресурсів для їх реалізації. Тож майже кожна п’ята школа в Україні не відповідає цим вимогам через брак фінансування. Встановлення необхідної протипожежної сигналізації в середньому коштує 300-400 тис. грн. Звісно, що таких грошей в бюджетах шкіл просто немає. 

Про це повідомляє депутат Пологівської міської ради від партії "Наш край" Кошель Наталія.

Кошель Наталія: "Більшість запорізьких закладів освіти через брак фінансування мають порушення протипожежних норм", фото-1

“За даними Запорізької облдержадміністрації, в минулому році системи автоматичного сповіщення встановлено лише у 115 закладах області, але у відсотковому відношенні цей показник незначний. Пожежні перевірки в 2020-2021 роках показали цілком логічні результати - понад 19 тисяч зауважень та притягнення до відповідальності посадових осіб,” - зазначила депутат.

Наталія Кошель підкреслила, що відсутність фінансування не зупиняє перевірки пожежників і директорам надходять приписи від ДСНС. В кращому випадку це штрафи, в гіршому - закриття шкіл через суд.  Безпека та освіта дітей – не та сфера, де держава може дозволити собі «економити» чи просто закривати школи.

«Наш край» вимагає від уряду нарешті розробити системне рішення щодо співфінансування та встановлення систем протипожежних сигналізацій у школах України. Уряд має терміново втрутитися у ситуацію аби запобігти учбовому колапсу одразу після початку освітнього процесу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...