Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів

1 вересня спливає два місяці, як суд виніс рішення щодо запобіжного заходу основному підозрюваному в силовому розгоні мирних протестуючих в Запоріжжі під час Революції Гідності Володимиру Сербі, який тоді очолював Запорізьке обласне управління МВС.

Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» закликала містян вийти під будівлю Жовтневого суду з вимогою змінити запобіжний захід для підозрюваного у кривавих побиттях запоріжців і закликають городян долучитись до акції. Партійці наголошують – Серба має очікувати вироку за ґратами.

Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів, фото-1 Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів, фото-2 Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів, фото-3 Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів, фото-4

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначає: безкарність злочинів Володимира Серби ймовірно пояснюється "покровительством з високих кабінетів":

«На суді Серба заявив, що всі ці роки «не знав про розшук», що «загубив український паспорт», а повернутись в Україну «не міг через епідемію коронавірусу».

А місцевий відділок поліції заявив, що Серба не перебуває в розшуку, а тому затримати його не можуть.

І суд повірив у всю цю маячню, присудивши Володимиру Сербі найм'якший запобіжний захід - особисте зобов'язання. Тобто під "чесне слово"; відпустили особу, яка віддавала наказ бити запоріжців та 6 років ховалася в Росії та на окупованих територіях (бо де ще можна «загубити» український паспорт).

Але насправді справа геть в іншому. Бо вони не повертаються - їх системно повертають.

1. Хтось зняв Сербу з розшуку.

2. Хтось забезпечив, щоб розшукуваний вільно перетнув кордон. Без паспорта.

3. Хтось пообіцяв Сербі повну і неадекватну лояльність суду.

Бо без гарантій безпеки та волі Серба б точно не повертався, а продовжив би бігати "російським світом";.

І цей "хтось"; точно сидить не в Запоріжжі. Бо "вирішити питання"; з поліцією, прикордонниками та судом можливо тільки на центральному рівні - у високому київському кабінеті», – наголосив Ігор Артюшенко.

«Європейська Солідарність» обурена діями правоохоронних органів, щодо особи, яка особисто віддавала наказ міліції та тітушкам бити невинних людей, яка представляла донецький клан Януковича в Запоріжжі та яка безперешкодно роками ховалася від українського правосуддя в Росії, яка вже понад 7 років веде проти України війну та вбиває наших громадян!

Підозрюваний у такому тяжкому злочині як силовий розгін Майдану в Запоріжжі має чекати вироку за ґратами!», – заявив політик.

До акції долучились біля сотні запоріжців.

Керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», депутат Запорізької обласної ради Олег Чернов зазначив: сьогодні, як і в 2015 році, запоріжці вийшли під будівлю суду з вимогами справедливого правосуддя для людей Януковича.

«Особисте зобов’язання – це зовсім не той запобіжний захід, на який заслуговує державний зрадник і поплічник Януковича Серба.

І якщо у суду немає питань до винного у кривавих побиттях майданівців, то у нас їх безліч. Де український паспорт Серби? Чому він зник з розшуку? Чому переховувався в країні-агресорі? І головне – хто має відповідати за розгін людей 26 січня?

Запоріжці не забули тяжкі злочини проти патріотів. В 2015 році ми вже стояли під цим судом, щоб добитись справедливого вироку для ОПГ Анісімова, які, як і Серба, є людьми Януковича. Сьогодні ми знову вийшли і вимагаємо справедливості. Бо місце Володимира Серби – за гратами";, - наголосив Олег Чернов.

Серед тих, хто вважає, що місце Серби за ґратами - військові, бійці та ветерани АТО/ООС.

"Відбулося обрання запобіжного заходу міліцейському генералу Сербі, який розганяв Запорізький Майдан, а потім переховувався в РФ. Ми вимагаємо затримати його на час розслідування цього злочину, бо він точно цього заслуговує, на відміну від бойових генералів, яких тримають в клітках. Будемо добиватися справедливості", - зазначив депутат Запорізької міської ради Валерій Прозапас.

Однак, рішення суду лишилося незмінним - Володимира Сербу знову відпустили під особисті зобов'язання.

Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів, фото-5 Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів, фото-6 Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів, фото-7 Сербу - за грати: «Європейська Солідарність» організувала мітинг з вимогою змінити запобіжний захід підозрюваному у побитті патріотів, фото-8
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии