• Головна
  • У Запоріжжі відкрили школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов
Новини компаній
15:00, 24 серпня 2021 р.

У Запоріжжі відкрили школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов

Новини компаній
У Запоріжжі відкрили школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов

Міжнародна Комп'ютерна Академія ШАГ в минулому році відкрила ліцензовану загальноосвітню школу нового формату «IT STEP SCHOOL» у Запоріжжі.

IT STEP SCHOOL – інноваційна приватна школа повного дня, яка працює за ліцензією Міністерства освіти і науки України. Школа, яка не просто дає знання, а мотивує самих учнів до навчання!

Школа перейняла 20-річний досвід Академії ШАГ в сфері IT-освіти та впровадила його в систему середньої освіти. В Україні вже відкрито 15 загальноосвітніх ліцензованих шкіл нового покоління.

Учні отримують задоволення від навчання, придбання нових знань і умінь.

У Запоріжжі відкрили школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-1

Навчальний процес проходить у форматі залучення учнів до пошуку та обробки інформації, формуванню власних ідей та презентації їх в різних форматах.

В школі практикується гейміфікація навчального процесу: за активність на уроках, виконані завдання тощо школярам нараховують віртуальні гроші, за які вони купують цікаві товари у внутрішньому онлайн-магазині.

"Досвід показує, що 90% шкільних знань забуваються в дорослому віці. А останні 10% ніяк не допомагають у працевлаштуванні. Середня освіта ніяк не сприяє досягненню успіху. Саме тому в програмі IT STEP SCHOOL робиться акцент на розвиток мислення, Soft Skills (особистісні навички), бізнес-навичок, іноземних мов і знання IT - незамінні якості сучасної людини", - підкреслюють засновники.

Ще одна особливість школи - обов'язкове вивчення двох іноземних мов: обов’язкової англійської та на вибір: китайської, німецької або іспанської. Дітей у групи ділять за рівнем знань, а не за віком.

У Запоріжжі відкрили школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-2

Тут обладнана сучасна лабораторія фізики і хімії. Учням не потрібно тягнути ранці з важкими підручниками, вони всі помістяться в планшет. Та й стежити за успіхами дитини батьки можуть онлайн - за допомогою електронного сервісу аналітики відвідування та успішності MyStat.

До речі, в IT STEP SCHOOL малокомплектні класи по 16 учнів - так викладач приділяє достатньо уваги кожному школяру. І що не менш важливо, завдяки малокомплектним класам – школа останньою в Запоріжжі перейшла на дистанційне навчання.

У Запоріжжі відкрили школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-3

"Унікальна концепція інтегрованих уроків дає можливість щодня застосовувати практичні знання, отримані на одному предметі, в рамках іншого. Знання з фізики застосовуються в робототехніці. Математики - в програмуванні. Географії в 3D дизайні, - пояснюють в школі. - Все це дозволяє IT STEP SCHOOL викладати стандартні шкільні предмети на якісно новому рівні з дотриманням вимог Міністерства Освіти ". Таким чином стандартні уроки перетворюються на більш цікаві та продуктивні, тому діти йдуть до школи з великим задоволенням.

У Запоріжжі відкрили школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-4

В IT STEP SCHOOL панує дружня і відкрита атмосфера співробітництва і підтримки. Чекаємо Вас в нашій інноваційній школі, де навчаються діти, а не їх батьки!

Дізнатися більше та зареєструвати дитину можна онлайн на сайті https://bit.ly/3CUR3j1 або звернувшись до приймальні Академії ШАГ: вул. Рекордна,20 моб. 050-447-42-22

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...