У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО

Обрати та замовити пам’ятник в Запоріжжі або у населених пунктах області стало набагато зручніше, адже в регіоні запрацював виїзний пересувний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН. Практика подібних пересувних магазинів-виставок існує в Європі, але в Україні такий виїзний офіс перший і поки що єдиний.

В пересувному офісі клієнти можуть скористатись повним спектром послуг, який надають в стаціонарних офісах ПАНТЕОН. Для цього спеціально переобладнали автобус, де розмістили робоче місце консультанта, зразки продукції, каталоги виробів з каменю. Пересувний офіс легко впізнати за брендованим кузовом автобуса.

У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-1 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-2 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-3 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-4 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-5

Пересувний офіс працюватиме у різних районах міста за розкладом, який можна дізнатись, подивившись на сайті компанії або зателефонувавши за коротким номером 3373 (дзвінки безкоштовні з усіх мобільних операторів). За цим же номером є можливість замовити виїзд офіса на зручну для вас адресу і час. Це стосується не лише Запоріжжя, а й інших населених пунктів Запорізької області.

В офісі дотримуються усіх протиепідемічних вимог: консультанти та клієнти у захисних масках на необхідній соціальній дистанції, антисептик в наявності, приміщення постійно дезінфікується, а оплата послуг безготівкова.

У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-6 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-7

Робота такого пересувного офісу особливо актуальна в умовах пандемії і карантинних обмежень.

 - Зробити процес замовлення в умовах пандемії простішим і зручнішим для наших клієнтів – наше ключове завдання. В умовах карантинних обмежень, які в тому числі стосуються і громадського транспорту, людям стало важче пересуватися містом. Також ми розуміємо, що додаткові контакти в транспорті – це додаткова небезпека, а серед наших клієнтів багато людей старшого віку. Крім того, це допомагає уникнути того, що люди пускають продавців пам’ятників до себе в квартири. А це небезпека шахрайств, крадіжок. Тому і була реалізована ідея пересувного офісу. Тепер люди мають змогу зателефонувати нам, і повноцінний офіс з каталогами продукції, зразками приїде в зручне для них місце, - розповідає заступник директора з маркетингу Майстерні пам’ятників Пантеон Анастасія Зав’ялова.

Консультантка Олена каже, що запоріжці вже оцінили новий сервіс.

- Ми працюємо кілька днів і відгуки дуже позитивні. Зараз ми на Малому, нещодавно були на «Гортопі». Попит великий і люди кажуть, що це дуже зручно. Не треба нікуди їхати, а можна прийти і зробити замовлення: обрати все за допомогою зразків, укласти офіційний договір і чекати на виконання замовлення. Це повноцінний офіс, в якому ми можемо проконсультувати, прийняти замовлення на виготовлення і встановлення намогильної споруди, огорожі, будь-які заявки на благоустрій, - додає Олена.

У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-8 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-9 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-10

Майстерня пам’ятників ПАНТЕОН існує в Запоріжжі вже 19 років і за цей час стала лідером ринку виготовлення пам’ятників в регіоні. Компанія має власне виробництво гранітних пам’ятників з янцевського каменю, який доставляють напряму з кар’єру. Майстерня працює «під ключ»: клієнту необхідно лише обговорити деталі замовлення, далі спеціалісти працюють над виготовленням пам’ятника, після чого його привезуть та встановлять.

ПАНТЕОН може зробити пам’ятник як за зразками з каталогу, так і за індивідуальним замовленням. Серед пропозицій є унікальні для українського ринку.

- Попитом користуються наші новинки – це конструкції, які ми привезли з міжнародної виставки в Європі. Такі можна замовити лише у нас, вони найлегші, найзручніші і найнадійніші. Взагалі, вибір в нас необмежений. Ми виробники, тому можемо зробити все: пам’ятники будь-яких форм, габаритів, з будь-якого каменю, - каже Олена. 

Окрім пересувного офісу, Майстерня пам’ятників ПАНТЕОН має 7 офісів продажу. Їх адреси ви можете знайти на сайті компанії panteon.zp.ua.

Єдиний короткий номер: 3373 (безкоштовно з усіх мобільних операторів України)

Додаткові телефони: 067 110 3373; 073 110 3373

У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-11 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-12 У Запоріжжі розпочав роботу єдиний у місті виїзний офіс Майстерні пам’ятників ПАНТЕОН – як працює новий сервіс, - ФОТО, фото-13
памятники Запорожье заказать памятник пантеон мастерская памятников изделия из гранита
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии