Аварії не стаються за графіком, - адвокат по ДТП Барановский

Євген Барановський – адвокат, який майже 20 років займається кримінальними справами по дорожньо-транспортним пригодам. Відомий не тільки у Запоріжжі, оскільки приймає участь у якості захисника по резонансним дорожньо-транспортним пригодам у різних регіонах України. Також, він є Головою та керуючим партнером добре відомого у Запоріжжі Адвокатського об’єднання «СНЄЖНИЙ БАРС».

Розкажіть чим відрізняється адвокат по ДТП від звичайного адвоката?

Перш за все, він відрізняється досвідом ведення кримінальних справ по ДТП. Не маючи досвіду та навичок, які необхідно використовувати під час слідчих дій, є усі шанси не отримати бажаного результату. Знайти у літературі або мережі інтернет інформацію, яка дозволить зрозуміти тонкощі проведення окремих слідчих дій, майже неможливо. Не так багато адвокатів, які займаються цією спеціалізацією.

Як часто до Вас звертаються і яку кількість кримінальних справ по ДТП Вами завершено?

У своє провадження я беру не усі справи по ДТП з якими до мене звертаються, оскільки ведення великої кількості справ може зашкодити якості правової допомоги. Треба враховувати, що майже у кожному ДТП, яким я займаюся, загинула одна або декілька осіб. Коли ви чуєте, або читаєте про таке ДТП у Запоріжжі, є великі шанси, що я можу займатися захистом водія, або потерпілої особи по цій справі. Незважаючи на кількість справ, які знаходяться у провадженні, я завжди готовий зустрітися та надати свою консультацію. ДТП усі різні, не буває однакових справ і це залежить не тільки від обставин пригоди, а і від осіб які приймають участь по справі, та багатьох інших обставин.

Праця адвоката по ДТП передбачає роботу у вихідні та святкові дні, а також у нічний час, оскільки дорожньо-транспортні пригоди відбуваються не за графіком. Зазвичай по допомогу звертаються за рекомендаціями колишніх клієнтів, що для мене є дуже цінним та важливим. Протягом місяця в роботі може з’являється одна нова справа, а може і п’ять, кожна з яких є цікавою. Підсумувавши ці незначні на перший погляд цифри за рік, стає зрозумілим, що це вже не так мало справ і деякі з них розслідуються, або розглядаються у суді не один рік.

З 2003 року у моєму проваджені були сотні кримінальних справ по ДТП, більшість з яких закрита у зв’язку з відсутністю в діях водія складу кримінального правопорушення. Інколи стає моторошно скільки людей гине у ДТП.

На що слід звернути увагу при ДТП і коли потрібно звертатися до адвоката?

Слід розуміти, що є адміністративна та кримінальна відповідальність за ДТП. Кримінальна відповідальність передбачена ст.286 КК України і настає у разі порушення водієм правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження, згідно ч.1 зазначеної статті. За ті саме дії, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжкі тілесні ушкодження, передбачена відповідальність за ч.2 ст.286 КК України.

У разі заподіяння потерпілому у ДТП легких тілесних ушкоджень, кримінальне провадження не реєструється, а якщо це відбулося, підлягає закриттю і водій притягається до адміністративної відповідальності.

Якщо ми говоримо про кримінальне провадження, то у цьому випадку слід приділяти увагу кожній дрібній деталі і на мій погляд, краще відразу звернутися до адвоката. Якщо ви не знаєте до якого адвоката звернутися, то рекомендую отримати консультацію у декількох адвокатів, поцікавившись у них відповідним досвідом.

Консультація дозволить зрозуміти хто з адвокатів є відповідним фахівцем та більш підходить саме Вам.

Консультації по телефону: (067)5555-700

Адвокатське об’єднання СНЄЖНИЙ БАРС

Аварії не стаються за графіком, -  адвокат по ДТП Барановский, фото-1
Адвокат по ДТП адвокат Барановский правовая помощь при ДТП услуги адвоката
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии