8 Березня з Апельмон - це 8000 призів!

 5,6,7,8 березня (включно) мережа магазинів проводить акцію «8 березня з Апельмон».  Зустрічаймо перші весняні свята з Апельмон! Зробивши покупку від 500 грн з товаром торгової марки Milka *з акційною позначкою «Апельмон + Milka», покупці мережі Апельмон гарантовано отримають подарункову картку з призом, серед яких телевізори Samsung 43", планшети Huawei, фени Philips, Апельбокс та безліч інших різноманітних подарунків.

8 Березня з Апельмон - це 8000 призів!, фото-1

Мережа магазинів Апельмон щоденно вдосконалюється завдяки своїм покупцям, і в свою чергу, прагне надати Вам переваги під час здійснення покупок тож плануйте вигідні покупки з Апельмон та вигравайте супер призи з нами!

З умовами акції можна ознайомитися на сторінках соціальних мереж Facebook @apelmon.prime.ua Instagram @apelmon.prime , з офіційними правилами на сайті www.apelmon.ua та за телефонами гарячої лінії 0-800-40-50-30.

Компанія «Апельмон» залучила всі ресурси, щоб забезпечити покупцям можливість безпечно здійснювати покупки в магазині. Мережа магазинів виконує порядок санітарно-епідеміологічних заходів, які допомагають зберегти здоров’я покупців і співробітників . Доставити продукти безпечно можна за допомогою інтернет-магазину Апельмон : https://dostavka.apelmon.ua

Апельмон 8 березня акція подарунки призи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии