Тільки повірений кардіограф розкаже правду про серце

Тільки повірений кардіограф розкаже правду про серце, фото-1

За статистикою причиною майже 70% смертей українців є серцево-судинні захворювання. Передусім це інфаркти, інсульти, хронічні форми ішемічної хвороби серця та серцева недостатність. Як відомо, чим раніше виявлено хворобу, тим легше її вилікувати. Сучасна медицина оперує широким спектром різних методів ранньої діагностики порушень в роботі серця, найпоширенішим з яких є електрокардіографія (ЕКГ).

Електрокардіографі́я – це метод діагностики стану серцевого м’яза шляхом графічної реєстрації електричних імпульсів, які виникають під час його скорочень і спокою. Таке кардіологічне дослідження дає можливість лікарю отримати інформацію про найменші порушення ритму, збій в процесі провідності і гіпертрофію серцевого м’яза, про ушкодження міокарда внаслідок інфаркту або ішемічної хвороби, а також визначити блокування корональних артерій і порушення електролітного обміну.  На основі отриманих даних лікар може максимально точно поставити діагноз, призначити відповідне лікування, оцінити його ефективність, а в багатьох випадках і запобігти виникненню захворювання завдяки виявленню патології на ранній стадії розвитку.

Фіксацію сигналів, що йдуть від серця, виконує електрокардіограф, принцип роботи якого заснований на сприйнятті різниці потенціалів, які виникають між електродами, розміщеними на різних частинах людського тіла. У медичній практиці застосовуються різні типи цих приладів – від портативних з мінімальним набором функцій, якими здебільшого оснащені автомобілі швидкої допомоги, до більш складних стаціонарних, що підключаються до моніторів пацієнта або комп’ютерів з відповідним програмним забезпеченням і використовуються переважно у відділеннях кардіології, реанімації, інтенсивної терапії та хірургії.

Та які б функціональні та вимірювальні можливості не мав електрокардіограф, важливо, щоб його метрологічні характеристики відповідали встановленим нормам.  Адже тільки за таких умов лікар може бути впевнений у достовірності результатів проведених досліджень. Саме тому відповідно до чинного законодавства електрокардіографи віднесені до законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають обов’язковій періодичній повірці.

ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» має багаторічний практичний досвід, висококваліфікованих фахівців і сучасну метрологічну базу для якісного виконання повірки електрокардіографів, енцефалографів, реографів та кардіомоніторів.  Право надавати такі послуги підтверджене свідоцтвом про уповноваження від 09.08.2019 № П-39-2019.

Запрошуємо клініко-діагностичні центри, медичні заклади і лікарів, які здійснюють приватну практику, до співпраці! Тільки повірені діагностичні прилади можуть убезпечити Вас від помилки і надати об’єктивне уявлення про те, якого саме лікування потребує пацієнт!

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10,

тел.: (061) 289-98-65.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии