Запорожцы собирают подписи за восстановление дороги через урочище Вырва - чтобы уменьшить пробки

Запорожец предлагает отремонтировать дорогу через вырву, чтобы горожане меньше стояли в пробках на мостах или по объездному пути.

Петиция появилась на сайте петиций Запорожья - здесь.

"Шановна громадо м.Запоріжжя, депутати та не байдужі мешканці нашого міста. Зараз з Правого берегу (Дніпровського району) на Бабурку можна дістатися двома шляхами: через Хортицю та міст Преображенського, або в об'їзд через Істоміна та весь Хортицький район. Мости майже завжди в пробках. Але існує реальна можливість швидко, без об'їзду дістатися з Бабурки на Правий берег. Шлях починається від вул.Воронезької, прямує через урочище "Вирва", вздовж гранітного кар'єру та виходить на вул.Таганську, поруч з арочним мостом. Дуже швидко та зручно, можливість уникнути величезних пробок на мосту і не об'їжджати "крюк" через весь Дніпровський та Хортицький район.
Чомусь про неї всі забули. Дорога пошкоджена, там багато ям, але це реальна альтернатива двом іншим шляхам. Пропоную виконати ремонт дороги через "Вирву", і тим самим, покращити життя нам, мешканцям цього міста, та з'єднати обидва райони майже по-прямій. Не будьте байдужими, кожен наш голос важливий, давайте разом будувати та покращувати наше місто", - написал автор метиции Игорь Довженко.

Чтобы петицию рассмотрели на сессии горсовета, нужно за 60 дней набрать минимум 750 голосов. За первые 12 днейпетиция за ремонт дороги через Вырву набрала 391 голос (по состоянию на 15:00 от 14 декабря).

Напомним, урочище вырва является частью Национального заповедника "Хортица".

Читайте также:Запорожские дорожники показали видео испытаний нового моста.

запорожье вырва петиция дорога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии