• Головна
  • Як здобути ступінь магістра інформаційної системи управління в США?
Новини компаній
09:00, 28 листопада 2020 р.

Як здобути ступінь магістра інформаційної системи управління в США?

Новини компаній
Як здобути ступінь магістра інформаційної системи управління в США?, фото-1

Вчитися в американському ВНЗ за напрямом «Інформаційні системи» – престижно і перспективно. Як і де це робити онлайн, аби зекономити сили і гроші?

Магістр наук (MS), та ще й з дипломом від американського ВНЗ – це можливість гарно працевлаштуватися. Нині найкращий час, щоб вчитися онлайн і здобувати знання і вміння для управлінських рішень на основі зібраної інформації. Дізнаємося, де найкраще вчитися, як вступити і скільки все це коштує.

Чим займається MIS?

MIS – магістр з інформаційного управління. Студенти цього напрямку навчаються взаємодії бізнесу та інформаційних технологій. Це значний крок до IT-індустрії, адже доведеться працювати із програмним забезпеченням. Спеціалісти цієї сфери вміють виявляти бізнес-проблеми та вирішувати їх за допомогою сучасних технологій. І хоча можна це робити зі ступенем бакалавра, магістр дозволяє простіше і швидше зайняти управлінські посади.

Після здобуття ступеня MIS можна працювати за такими напрямками: системний аналіз та проєктування, управління базами даних, бізнес-архітектура, електронна комерція та інтернет-додатки, управління проєктами та іншими. Прогноз перспектив галузі показує, що найближчі 6 років відбуватиметься зростання зайнятості таких спеціалістів, приблизно на 13%.

Вимоги до вступу

Іноземці можуть подавати документи на онлайн-програми США. Для цього треба надати документ про ступінь бакалавра в цій галузі. Почати слід з того, щоб відсіяти ВНЗ, в яких диплом абітурієнта не визнається. Далі треба відправити листа-заявку на вступ, якщо потрібно – слід перерахувати грошовий внесок. Затим необхідно подати копію диплома бакалавра і GPA (середній показник балів) із рівноцінною до американської системи оцінкою 3,0.

Затим треба написати цільову заяву, спеціального листа, від цього частково залежатиме рішення приймальної комісії. Із таким важливим і непростим завданням легко допоможе професійний ресурс https://www.masterpapers.com/. Іноземні студенти також мають скласти тест на рівень англійської, IELTS або TOEFL.

Де вчитися і скільки платити?

Процес навчання буде повністю віддаленим і його інтенсивність залежатиме від типу підготовки. Зазвичай це займає рік-два. Сам процес стандартно складається із лекцій, практичних, написання і захисту магістерської. Потрібно здавати академічні кредити, а під кінець навчання необхідно здобути 30-36 балів за всі пройдені програми.

Щодо вартості навчання, то це 10-20 тисяч доларів. Цей напрямок «коштує» немало, особливо якщо обрати престижний університет. Водночас, талановиті перспективні студенти можуть отримати стипендію чи грант. Пошукати актуальні варіанти можна на ресурсі World Scolarship Forum.

Ось декілька авторитетних популярних ВНЗ для здобуття MIS:

  • Kennesaw State University. Це великий університет із понад 1000 факультетів. Ступінь MIS треба проходити через коледж бізнесу із акредитацією AACSB. Вчитися два роки, платити 4740 доларів за рік.
  • Metropolitan State University. Нетрадиційний навчальний центр, де після здобуття ступеня треба представити свій додатковий проєкт. Програма готує до роботи в IT за популярними напрямками. Навчання тут порівняно недороге – менше ніж 2000 доларів на рік.

Отже, можна отримати престижний магістерський ступінь в США і витратити менше, ніж 10 000 доларів. Диплом буде міжнародного зразка і дозволить отримати гарну посаду в IT-галузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...