• Головна
  • У Запоріжжі Петро Порошенко закликав містян підтримати команду «Європейської Солідарності»
Политические новости
11:00, 23 жовтня 2020 р.

У Запоріжжі Петро Порошенко закликав містян підтримати команду «Європейської Солідарності»

Политические новости
У Запоріжжі Петро Порошенко закликав містян підтримати команду «Європейської Солідарності»

Під час свого візиту до Запоріжжя лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся с жителями міста та журналістами на площі Маяковського, а на території  історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» на Хортиці він представив команду, що йде на місцеві вибори 25 жовтня.

Символічно, що на Хортиці 14 жовтня 2014 року Петро Порошенко підписав наказ про запровадження державного свята – Дня захисника України. П’ятий Президент наголосив, що дуже пишається тим, що це відбулось на Хортиці, яку він вважає святим місцем, колискою української державності.

Саме на Хортиці Петро Порошенко представив команду «Європейської Солідарності», яка об’єднала проєвропейські патріотичні сили Запоріжжя:

- Наші кандидати є фахові управлінці, кандидати наук, аграрії, ветерани АТО, волонтери, громадські діячі, меценати, лікарі. Наш кандидат на посаду міського голови Запоріжжя Валерій Прозапас. Він великий патріот Запоріжжя, не захотів переїхати до Києва, хоча багато разів його запрошували. Валерій захисник України від російської агресії, учасник бойових дій, хоча в мирному житті він будівельник. Яку професію більш мирною можна собі уявити? Але як тільки Путін напав на нас - Валерій на фронті. І я твердо переконаний, що Запоріжжя підтримає Валерія на посаду міського голови, - зазначив Петро Порошенко.

Петро Порошенко запросив на сцену лідерів команди у регіоні, серед яких: голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко; голова Запорізької міської організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов; учасник російсько-української війни на Донбасі, командир героїчного 37-го мотопіхотного батальйону територіальної оборони Олександр Лобас; депутат Запорізької міської ради, співвласник «Багатопрофільної Клініки Святого Миколая» Микола Бєлий, політичний в’язень та кандидат на посаду міського голови Енергодару Євген Панов

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко подякував Петру Порошенку за таку потужну підтримку команди.

Я дякую Петру Порошенку за потужну підтримку нашої команди. Зараз перед нами стоять серйозні виклики і загрози. Команда «Європейської Солідарності» протидіятиме не одному, а чотирьом вірусам.

По-перше, це коронавірус – а тому в нашій команді професійні медики, щоб організувати якісну допомогу людям на місцях. Бо центральна влада виявилась неспроможною боротися з епідемією.

Це вірус дилетантизму і невігластва – а тому в нашій команді професіонали своєї справи з різних сфер: освітяни та науковці, управлінці та підприємці.

Вірус капітулянства зеленої влади – а тому в нашій команді військові та волонтери. Які точно знають, як захищати Україну,  боронити рідну землю, відроджувати та розвивати нашу обороноздатність – справжню імунну систему держави.

І вірус проросійського реваншу, який користуючись невіглаством ЗЕкоманди, впевнено крокує по Півдню та Сходу країни.

Цим чотирьом вірусам ми протиставляємо нашу єдність –  єдність десятків патріотичних, громадських організацій, єдність діячів з різних проукраїнських партій, які тепер об'єднались під прапором «Європейської Солідарності», щоб здолати антиукраїнський заколот, – наголосив Ігор Артюшенко. 

Підтримати команду «Європейської Солідарності» до Запоріжжя приїхав лідер кримсько-татарського народу, народний депутат України, заступник голови Меджлісу, політв’язень Ахтем Чийгоз. Свою підтримку побратиму та кандидату у мери Запоріжжя Валерію Прозапасу висловили учасники російсько-української війни на Донбасі  Олексій Петров та Олександр Погребиський.

Кандидат на посаду міського голови від «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас наголосив на тому, що у Запоріжжі накопичилось багато проблем, і він вирішив балотуватись в мери, щоб їх вирішити.

- Ми хочемо реалізувати програму «Європейської Солідарності», яка має назву «Запоріжжя – європейське місто». Для цього треба працювати в кількох напрямках: економічному, управлінському, господарському, соціальному і гуманітарному. Наші основні посили для громади прості – це вирішення нагальних проблем нашої громади. Ми всі знаємо, що децентралізація дала можливість в житлово-комунальній сфері розпоряджатися грошима безпосередньо жителям будинків, але так вийшло, що фактично в Запоріжжі ця реформа була згорнута і ОСББ не отримують тих коштів, які їм по закону належать. Ми хочемо це припинити, тоді у громади розв’яжуться руки в дуже багатьох напрямках: це і створення робочих місць, це розвиток інфраструктури, це і підтримка талановитої молоді і багато чого іншого, - акцентував Прозапас.

Валерій Прозапас зупинився і на актуальній проблемі екології у Запоріжжі. Фракція «Європейської Солідарності» у міській раді пропонувала встановити в місті мережу стаціонарних екологічних спостережних пунктів, але депутати цю пропозицію не підтримали. Прозапас завив, що буде добиватися отримання законних інструментів тиску на  головних забруднювачів навколишнього середовища у Запоріжжі, щоб підприємствам було вигідніше модернізувати виробництво, аніж платити штрафи.

Підсумовуючи зустріч з запоріжцями Петро Порошенко закликав всіх прийти на вибори 25 жовтня та підтримати «Європейську Солідарність»:

- В мене прохання - не змарнуйте свій голос, не дайте розпорошити його на будь-які інші політичні проекти. Бо ви думаєте, що ви не будете голосувати за них, а насправді ваш голос піде ОПЗЖ або «Слугам». Ідіть до мети і голосуйте за «Європейську Солідарність», бо ми є ядром навколо якого гуртуються проєвропейські патріотичні сили в усіх областях Сходу і Півдня України. Так в Харкові, в Одесі, і я хочу повідомити всій Україні, я перевірив - так і в Запоріжжі, тут є наша потужна, сильна проукраїнська команда», – зазначив п’ятий Президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...