• Головна
  • Михайло Прасол — ефективний депутат 24/7 і жителі Вознесенівського району бачать якісний результат
Новини компаній
09:00, 24 вересня 2020 р.

Михайло Прасол — ефективний депутат 24/7 і жителі Вознесенівського району бачать якісний результат

Новини компаній

Михайло Прасол – депутат Запорізької міської ради. Він активно використовує соціальні мережі для інформування громадськості про свою діяльність та задля спілкування з жителями міста та району. Також на сесіях міськради він завжди приходить найпершим і традиційно виступає з яскравими промовами щодо вирішення нагальних проблем міста.

У жовтні 2015 року Михайло Прасол обраний до міськради по виборчому округу №38 у Вознесенівського районi міста. Входить до складу постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин.

П`ять років тому я зробив вибір - стати активним та дієвим депутатом, відкритим до людей, який працює 24 години 7 днів на тиждень. І сьогодні люди бачать конкретний результат», - говорить Прасол.

- Наприкінці 2015 року, коли ви розпочали свою депутатську діяльність у Запорізькій міськраді, якої мети ви хотіли досягти?

- Ще на початку каденції я поставив собі за мету навести лад в будинках і на вулицях на окрузі у Вознесенівському районі, від якого обраний. В цьому контекстi найплідніше спілкування в мене складалося з мешканцями будинкiв, що утворили ОСББ. Тому що це люди, які взяли на себе відповідальність за свої будинки. Відповідно, вони дійшли до того етапу, щоб впроваджувати різні програми.

Так, в спільній співпраці з ОСББ Вознесенівського району на початку каденції ми і визначили найголовніше для всіх питання, яке треба вирішувати. Для мене це фактично справа 4 рокiв моєї діяльності. При цьому, найбільше грошей з депутатського фонду я вкладаю на округ саме в заміну старих вікон на енергоощадні у під’їздах будинків. У дуже багатьох будинках округу я допоміг замінити вікна, люди радіють таким змінам.

Чому? Ми знаємо, що електроносії продовжують дорожчати. І газ, і електроенергія. Відповідно, зростає і опалення для всього будинку. Тому як депутат міськради я роблю заміну вікон на окрузі – i це лише перший етап.

Другим етапом хотілося, щоб було і утеплення всього будинку, і індивідуальні теплові пункти (ІТП). Адже ця енергоощадна програма дозволяє зекономити кошти на опаленні.

Власне, щодо встановлення ІТП – це достатньо дорого для будинку. Однак вже у Вознесенівському районі винахідники своїми руками роблять альтернативу індивідуальним тепловим пунктам. Якось до мене на прийом прийшов голова ОСББ і попросив кошти. Я з радістю підтримав таку ініціативу. Адже альтернативні ІТП можна встановлювати і в інших будинках району та міста. Головне, що така система допомагає мешканцям дому економити до 50% коштів в опалювальний сезон!

- Михайле, як ви можете оцінити зміни у місті за часи вашої депутатської каденції?

- До того, як мене обрали депутатом Запорізької міськради, я був громадським активістом. У Запоріжжі я народився, все життя живу у Вознесенському районі. Я добре знаю, де коли що не робилося, ніж робилося. Тому я і балотувався до міськради, щоб змінити цю ситуацію. Такий прорив, що відбувається зараз завдяки діяльності влади Запоріжжя, бачу вперше за останні років п’ятнадцять.

Ви тільки подивіться на наш новенький побудований термінал міжнародного аеропорту «Запоріжжя» – це один з найбільших інфраструктурних об’єктів цілої України, зведених за останні роки. Запорізький аеропорт побудований не за державні кошти, а за гроші місцевих платників податків. Оновився парк міського транспорту: придбано з чотири десятки нових тролейбусів та автобусів, на маршрутах нові трамваї нашого запорізького виробництва.

У місті з’являються нові зони відпочинку та розваг. Ремонтуються дороги та тротуари. Цього року міська влада значну увагу приділяє таким важливим інфраструктурним об’єктам як внутрішньоквартальні дороги та тротуари. І багато ремонтів вже завершуються у Вознесенівському районі, я особисто контролюю хід виконання робіт. Благоустрій району та міста, його зон відпочинку, парків, скверів, проспектів – одне з важливих завдань, і варто продовжити робити все необхідне, щоб жити в Запоріжжі було комфортно і безпечно.

Головне зараз – будувати Запоріжжя разом для людей.

- На сьогодні які перспективи в роботі міської влади та своєї депутатській діяльності ви бачите?

- Значно краще говорити не про перспективи, а про конкретні факти, які вже наявні. Мова про ефективну роботу у Запоріжжі, благоустрій територій міста, ремонти та реконструкції, оновлення громадського транспорту та, звісно, новий аеропорт. Все це глобальні ідеї, що вже реалізовані.

Багато роботи зроблено мною особисто у Вознесенівському районі міста, від якого я обраний до міськради і де працюю щоденно. Все це втілено в життя, зокрема, і завдяки об’єднанню зусиль з районною адміністрацією.

Окрасою центру міста стала реконструкція проспекту Маяковського від пр. Соборного до каскаду фонтанів «Веселка». Роботи виконувались впродовж 2016-2019 років у 4 черги: реконструювали дороги і тротуари, замінили інженерні комунікації, облаштували пішохідну зону зі встановленням сучасного зовнішнього освітлення і малих архітектурних форм та газони, висадили зелені насадження. Тепер це популярне та комфортне місце для дозвілля містян.

Ви тільки придивіться, скільки всього робиться. Завдяки якісному та системному благоустрою у місті значно покращується інвестиційна привабливість Запоріжжя. Можу сказати – це гідний результат нашої спільної роботи. Та ще більше попереду!

https://www.facebook.com/prasol.mihail

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Михайло Прасол. депутат Запорізької міської ради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...