• Головна
  • В Запоріжжі представили команду «Європейської Солідарності», з якою партія йде на вибори
Политические новости
09:00, 20 вересня 2020 р.

В Запоріжжі представили команду «Європейської Солідарності», з якою партія йде на вибори

Политические новости
В Запоріжжі представили команду «Європейської Солідарності», з якою партія йде на вибори

Військові, волонтери, підприємці, науковці, лікарі, педагоги, громадські діячі, молодь і досвідчені політики, а головне – патріоти своєї країни представлятимуть «Європейську Солідарність» на місцевих виборах в жовтні.

Імена кандидатів озвучили на конференції Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», яка відбулась на о. Хортиця.

Сформував потужну команду та очолив список «Європейської Солідарності» в Запорізькій області голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання, лідер Запорізького Євромайдану Ігор Артюшенко.

Під час конференції він наголосив, що головне завдання політичної сили на місцевих виборах в Україні – будувати Європу в містах і громадах, зупинити реванш проросійських сил та олігархату, не допустити згортання реформ в Україні та зупинення руху в західний вільний світ.

«Запорізька команда «Європейської Солідарності» йде на вибори по всій області – впроваджувати європейські реформи і стандарти на місцях, залучати інвестиції, будувати та розвивати території, захищати людей і громадянські права. Саме тому навколо нашої команди об’єднуються проукраїнські рухи і громадські організації, ветеранські та волонтерські спільноти – ми точно знаємо, якими хочемо бачити наші міста та села і маємо професійність та спроможність це реалізувати», - заявив Ігор Артюшенко.

На конференції розкрили головну інтригу запорізького політикуму, і озвучили ім’я кандидата в мери Запоріжжя від «Європейської Солідарності».

Ним став Валерій Прозапас – учасник бойових дій російсько-української війни на Донбасі, офіцер оперативного резерву першої черги 92-ї ОмБр, активний учасник Революції Гідності, директор з будівництва ТОВ «Інфра-Буд», спеціаліст у сфері капітального будівництва, міської інфраструктури та інформаційних технологій.

«Ми витримали випробування, довели свою правоту - тепер час виставляти рахунки брехунам, популістам та промосковським реваншистам. Ми йдемо на вибори з чітким меседжем: Запоріжжя – європейське місто!», – заявив Валерій Прозапас.

Міську команду очолив голова Запорізької міської організації партії «Європейська Солідарність», лідер фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов.

В Запоріжжі представили команду «Європейської Солідарності», з якою партія йде на вибори, фото-9

«Я особливо гордий тим, що сьогодні можу представляти команду, яку «Європейська Солідарність» веде на місцеві вибори в Запоріжжі! Це команда справжніх професіоналів, відданих патріотів України й рідного Запоріжжя. Сьогодні ми всі зібрались тут: військові, волонтери, підприємці, лікарі, вчителі, науковці, інженери аби сказати всім: нам є різниця, яким буде наше рідне місто. І ми готові до послідовної кропіткої праці над тим, аби зробити Запоріжжя насправді європейським!», – сказав під час виступу Олександр Константинов.

До міської команди «Європейської Солідарності» долучився Олександр Лобас – учасник російсько-української війни на Донбасі, командир героїчного 37-го мотопіхотного батальйону територіальної оборони, що був створений в Запорізькій області. Організатор Народної Самооборони – добровольчого підрозділу, який діяв у Запоріжжі з лютого 2014-го року, протистояв навалі проросійських «тітушок» в Запоріжжі. Зі сцени він звернувся до запоріжців із закликом згуртуватися проти проросійського реваншу.

«Як колись в 2014-му році ми об’єднались, щоб протидіяти спробам створити тут «запорізьку народну республіку». Люди за своїм бажанням піднялися, створили самооборону. Створили блокпости, надавали допомогу військовим частинам, які виходили на схід. Зараз у нас виникає така ж сама проблема, і треба щоби патріотично налаштоване населення Запоріжжя об’єдналося та не допустило реваншу проросійських сил. Нагадую одне – всі з 14-року пам’ятають, що Запоріжжя – це «місто з яйцями». І треба це нагадати знов», – сказав Олександр Лобас.

До складу міської і обласної команди «Європейської Солідарності» увійшли відомі в Запоріжжі волонтерки – директор благодійного фонду «Майбутнє Запоріжжя», керівник Волонтерського центру «Солдатський привал» Галина Гончаренко, співзасновниця благодійного фонду «Лебедія» Олена Ярошенко та член управи Запорізького відділу ВГО «Союз українок» Надія Мороз.

Кандидатами в депутати міської та обласної ради також стали депутат Запорізької міської ради, співвласник «Багатопрофільної Клініки Святого Миколая» Микола Белий, голова Запорізької обласної ради ветеранів АТО Андрій Хімічев, завідувачка кафедри українознавства Запорізького національного університету, письменниця Ольга Стандіченко, ветеран АТО, призер міжнародних спортивних змагань «Invictus Games» Євген Олексенко, шеф-редактор інформаційного агентства «Forpost» Олег Чернов та інші відомі запоріжці.

«Європейська Солідарність» згуртувала й патріотів, які раніше представляли інші демократичні політсили. В команді «ЄС» на місцеві вибори йдуть депутат Запорізької міської ради, «кіборг»-захисник Донецького аеропорту, науковець В’ячеслав Зайцев, депутат Мелітопольської міської ради, директорка Агенції розвитку Мелітополя Ірина Славова, педагог, програмна менеджерка, співзасновниця ГО «Центр соціальногорозвитку «Ініціатива» Ярослава Братусь. Вони зазначають, що «Європейська Солідарність» сьогодні – єдина опозиційна сила, яка здатна відстояти українські цінності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Європейської Солідарності #вибори #місцеві вибори #вибори в Запоріжжі
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...