• Головна
 • У Запоріжжі Михайло Федоров представив Регіональний план розвитку і команду “Слуги Народу”, яка йде на місцеві вибори
Политические новости
20:30, 19 серпня 2020 р.

У Запоріжжі Михайло Федоров представив Регіональний план розвитку і команду “Слуги Народу”, яка йде на місцеві вибори

Политические новости

Сьогодні, 19 серпня, Міністр цифрової трансформації України, голова Запорізької обласної організації партії «Слуга Народу» Михайло Федоров презентував Стратегію розвитку Запорізької області до 2027 року. Також він представив команду партії “Слуга Народу” в Запорізькій області, яка починає підготовку до місцевих виборів. Презентація відбулася під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Запоріжжя.

Стратегії розвитку розроблені для кожного регіону України, їх протягом року створювали експерти, громадські діячі, управлінці й територіальні громади.

“Ми маємо все для втілення цих важливих стратегій у реальне життя. Маємо команду чесних і професійних людей у кожному регіоні. Кошти і повноваження, які надані громадянам в ході децентралізації, інструменти контролю за владою і витратою бюджетних коштів. Маємо доказ того, що ми здатні будувати і ми це бачимо”, - сказав Зеленський.

Михайло Федоров зазначив, що на сьогодні є ТОП-четвірка найважливіших перспективних проекти в регіоні:

 • добудова мосту через Дніпро,
 • розвиток історико-культурного комплексу Хортиця,
 • водопостачання в Кирилівці,
 • відновлення зрошення та дренажу.

«На ці проекти вже є фінансування. Наприклад, для закінчення проекту добудови мосту потрібно 12 мільярдів, ми розуміємо джерела і як це буде фінансуватися. Для розвитку Хортиці необхідно 1,6 мільярда… Для добудови водопостачання в Кирилівці потрібно майже один мільярд, і ми також розуміємо, звідки будемо брати гроші. Щодо зрошення та дренажу в регіоні, цей проект реально збільшить внутрішній ВВП області», – розповів він.

Всі перелічені проекти фінансуватимуться, як з місцевого та обласного бюджетів, так і з Державного фонду регіонального розвитку. Окрім того, будуть приватні інвестиції, кредитні та донорські кошти, створюватимуть проекти публічно-приватного партнерства.

Наступними важливими проектами мають стати розвиток рекреації в області. За словами Федорова, мова йде про Кирилівку та Бердянськ.

Щодо проблем, то серед основних питань, які треба вирішувати, віце-прем'єр назвав якість життя, транспортну інфраструктуру та екологічну безпеку. Особливий акцент Михайло Федоров зробив на необхідності розвитку малого та середнього бізнесу в області.

“Протягом року в регіоні збудують декілька центрів підтримки підприємництва, де безкоштовно допомагатимуть та консультуватимуть представників бізнесу із Запоріжжя та області. Такий пілотний проект ми вже запустили у Харкові. І дуже швидко такий проект буде в Запоріжжі”, – заявив Федоров.

“Це Стратегія розвитку регіону на 2020 - 2027 рр. В плані промисловості, це передусім - виробництво гвинтокрилів, запчастин, ендопротезів, відродження промислового потенціалу області, екологічного потенціалу, залучення інвестицій в регіон, створення робочих місць”, - сказав голова Запорізької ОДА Віталій Боговін.

Михайло Федоров також зауважив, що дуже скоро відбудеться перезавантаження влади і до команди влади приєднається ще одна потужна команда. Тож, сьогодні партія «Слуга Народу» представила свою команду в Запорізькій області.

 • Боговін Віталій Вікторович - Голова Запорізької обласної державної адміністрації,
 • Тишечко Віталій Володимирович - Депутат Запорізької міської ради,
 • Машинський Олександр Миколайович - Депутат обласної ради,
 • Капустянський Юрій Вікторович - Громадський діяч, голова Запорізького обласного передвиборчого штабу СН, керівник Зе!Команди Запорізької області,
 • Мельникова Тамара Вікторівна - Підприємець, правник, активна учасниця Зе!Команди з перших днів,
 • Терехов Роман Леонідович - Головний санітарний лікар Запорізької області, фахівець у галузі охорони здоров'я,
 • Теряєва Олена Геннадіївна - Радник голови ЗОДА з питань охорони здоров'я, фахівець у галузі охорони здоров'я,
 • Галіцина Вікторія Вікторівна - Активіст, керівник Зе!Команди міста Бердянськ,
 • Гладкий Дмитро Вікторович - Директор адвокатського об'єднання «Гладкий, Яценко та партнери», правник, активний учасник Зе!Команди з перших днів,
 • Тлєуш Віктор Махмутович - Директор школи-інтернату №7, фахівець у галузі освіти,
 • Толочек Віталій Анатолійович - підприємець, член Запорізького обласного передвиборчого штабу СН, активний учасник Зе!Команди з перших днів.

“25 жовтня завершується важливий етап процесу децентралізації. Ми нарешті отримаємо можливість самостійно визначити напрямок розвитку наших громад. Для жителів регіону зараз надважливо реалізувати регіональний план розвитку і стратегію розвитку громад. Долю наших громад ми визначатимемо самі. Наша головна мета - зробити життя людей комфортним. Я впевнений, якщо наші люди делегують нашим командам на місцях право розвивати громади, ми не тільки доведемо розпочате до кінця, а й започаткуємо нові проекти”, - сказав Віталій Боговін.

За словами депутата Запорізької міської ради Віталія Тишечко, у Запоріжжі є команда, готова брати на себе відповідальність і яка є альтернативою діючої влади.

“Ми небайдужі люди, які вміють мріяти та діяти, які мають досвід планування, управління та реалізації проєктів із розвитку громад. Ми живемо поряд, ми працюємо разом, ми знаємо зсередини, як реально виглядає життя кожного. Тому що ми — це ви! Нам кажуть, що в Запоріжжі вже все вирішено та немає альтернативи. А я наполягаю, що альтернатива Є! І ця альтернатива — наша команда, яка готова взяти на себе відповідальність за динамічний розвиток нашого міста без корупції, відкатів, старих методів роботи «крепких хозяйственников», неадекватно великих бюджетів міських проєктів для самопіару. Альтернатива Є! І цю альтернативу наша команда буде пропонувати на місцевих виборах, адже Запоріжжя — це ти!”, - сказав депутат Запорізької міської ради, кандидат на посаду міського голови Запоріжжя Віталій Тишечко.

За словами Федорова, саме ці люди втілюватимуть план розвитку економіки та соціальної сфери в Запорізькій області в найближчі роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...