Освіта майбутнього: У Запоріжжі відкривається приватна загальноосвітня школа з ІТ-профілем

Освіта майбутнього: У Запоріжжі відкривається приватна загальноосвітня школа з ІТ-профілем, фото-1

Вже з 1 вересня для учнів 5-11 класів Запоріжжя свої двері відчинить надсучасна середня загальноосвітня школа з ІТ-профілем. Світові тенденції, невпинне впровадження технологій штучного інтелекту і робототехніки потребують нового підходу до навчання сучасних школярів.

IT STEP School - це нова приватна загальноосвітня школа Запоріжжя, де успішно впроваджуються ІТ-технологій та інновацій в процес навчання: від робототехніки та віртуальної реальності до дизайн-мислення та розвитку особистісних навичок. При цьому, до програми включені всі обов’язкові предмети, передбачені Міністерством освіти та науки України.

Вже цієї суботи 13 червня о 12:00 у IT STEP School відбудеться День відкритих дверей. Ви зможете дізнатися всі подробиці про навчання у школі, познайомитись з директоркою та отримати відповіді на питання. Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням: https://bit.ly/3dOrzHc

Освіта майбутнього: У Запоріжжі відкривається приватна загальноосвітня школа з ІТ-профілем, фото-2

Загальноосвітня школа IT STEP School – це успішний проект Міжнародної Комп’ютерної Академії ШАГ, яка вже понад 20 років відома далеко за межами України. Дотепер діти відвідували Академію у рамках позашкільної освіти. Та, зважаючи на попит, минулого року на базі Комп’ютерної Академії почали працювати загальноосвітні школи у Києві та Львові, а вже з вересня цього року відкриються двері школи у нашому місті. Школярі вивчатимуть всі предмети, передбачені Міністерством освіти як обов’язкові, а також спеціалізовані ІТ-дисципліни та іноземні мови.

Чому саме середня школа?

Сьогодні приватна освіта стрімко розвивається. Люди зрозуміли, що світ змінився і старі підходи в освіті вже не працюють. Та державні заклади не настільки гнучкі чи швидкі, хоча реформи потроху впроваджуються. Незважаючи на те, що зараз вже є приватні дитячі садки, початкові школи, позашкільне навчання, потенціал і потреба ринку набагато більші. А саме середня освіта чи не найбільше потребує реформ та змін.

«Коли наші діти ще малі, відвідують садочок чи початкову школу, ми готові платити будь-які гроші, в межах наших можливостей, аби створити для них комфортні умови. Для нас важливі безпека, харчування, тощо. Потім дитина переходить до середньої школи, стає більш самостійною. Водночас і домашні завдання стають більш складними, їх стає все більше. Ми, як батьки, не завжди можемо допомогти з їх виконанням за браком часу, продовжуючи інвестувати кошти в позашкільний розвиток дитини – спорт, гуртки, додаткові курси. А шкільне навчання «пливе за течією», говорить директор Комп’ютерної Академії ШАГ Запоріжжя Руслан Павленко. – Хоча саме в середній школі має готуватись майбутній абітурієнт. І тут йдеться не тільки про шкільні знання, а про цілеспрямованість, розуміння своєї мети, профорієнтацію, особистісні навички, такі як вміння робити презентації, риторика, комунікабельність, креативність, вміння ставити цілі та досягати їх, дотримуватися дедлайнів, тайм-менеджмент, хороший розмовний рівень англійської тощо.

Крім того, за його словами, у наш час дуже важливим є і знання сучасних технологій. Тому що навіть такі, на перший погляд, гуманітарні спеціалізації, як маркетинг чи журналістика, все одно потребують поглиблених знань ІТ-технологій.

Директором IT STEP School є Ольга Георгіївна Богуславська - кандидат наук, доцент з 18-ти річним стажем викладацької та адміністративної діяльності, бізнес-тренер і, найголовніше, мама трьох синів, яка точно знає, що діти повинні відчувати себе щасливими, тим більше у школі.

Освіта майбутнього: У Запоріжжі відкривається приватна загальноосвітня школа з ІТ-профілем, фото-3

«В чому полягає головне завдання школи? – Ще з часів давніх греків, вчитель залучав дітей до занять у вільний час, потім легко та невимушено ділився з ними своїми знаннями та досвідом. Школа має залучати у навчання дитину, – «залучати» - ключове слово.

Дуже прикро, коли дитина втрачає інтерес до школи і не отримує задоволення від процесу навчання. Це зовсім не означає, що дітям не подобається вчитися.

Школа має мотивувати дитину на навчання, на отримання нових знань, умінь та навичок. А діти ж, за своєю суттю, дуже допитливі та активні, їм подобається вчитися, дізнаватися нового. І саме сучасна школа повинна стати тим місцем, де діти відчувають себе щасливими, отримуючи задоволення від процесу навчання» - ділиться своєю думкою пані Ольга та наводить багато прикладів-відгуків, як діти з захопленням діляться своїми враженнями від набуття знань та навичок в царині сучасних комп’ютерних технологій в Академії «ШАГ».

«IT STEP School суттєво вирізняється на тлі інших шкіл. Тут дуже багато цікавого для школярів. Так, всі учбові матеріали зібрані у персональному планшеті; електронний щоденник дозволяє онлайн спостерігати за успіхами дитини, інтерактивні додатки приковують увагу до матеріалу, що викладається. А застосування шоломів віртуальної реальності дозволяє зануритися з головою (в буквальному та переносному сенсі) у будь-який предмет: від біології та хімії до історії та сучасного мистецтва. В малокомплектних класах до 16 учнів максимальна увага приділяється кожній дитині і є можливість реалізувати у повному обсязі технологічні та методологічні «цікавинки» для підвищення мотивації до навчання.» - додає Ольга Богуславська.

Впродовж дня у дітей у розкладі іноземні мови, цифрове мистецтво, робототехніка, фізкультура. До речі, займаються нею у спортклубі – з професійними тренерами. Домашніх завдань у типовому вигляді немає. Всю самостійну роботу діти роблять у школі, під наглядом та з допомогою вчителя.

«Як показує досвід ШАГу, гейміфікація дозволяє максимально спрямувати дитину на навчання. Процес і результат – це те, на що ми звертаємо увагу та ретельно контролюємо. Кожного дня, кожна дитина повинна мати та відчувати свій прогрес та успіх. В IT STEP School є все для того, щоб забезпечити персональний прогрес учнів», – пояснює пані Ольга

«Коли вчитель приходить на роботу, аби заробити гроші – цього замало. Потрібно мотивувати дитину, залучати її до отримання знань. І постійно рухатися в ногу з часом: здобувати нові знання, не боятися працювати з новою технікою. Зараз є багато сучасних методик викладання, які ми вже впроваджуємо. Крім того, вчитель повинен вміти комунікувати з кожною дитиною та з її батьками», – упевнена директорка школи.

Чим It Step School відрізняється від інших шкіл?

«Наша школа активно використовує сучасні ІТ-технології та інноваційні методи навчання. Перш за все ми розвиваємо у учнів загальнолюдські цінності – взаємоповагу, свободу самовираження, допомогу один одному та відповідальність.» - розповідає пані Ольга.

«В нас немає місця приниженням: ніхто не зробить зауваження учню, якщо він пофарбує волосся у рожевий колір чи прийде на уроки з дредами. Вчитель не скаже школяру, що він неправильно мислить, лише через те, що його думка буде відрізнятися від думки інших. Наше завдання – слухати і чути один одного, дати дітям максимально свободу у своїх судженнях та виборі.» - зазначає директорка.

«Наші цінності – це відсутність будь-яких проявів неповаги, відповідальність, толерантність, взаємопідтримка, свобода, яка не є синонімом вседозволеності. А ІТ-дисципліни та вивчення іноземних мов – це скоріше засіб для досягнення мети, а не самоціль», – переконаний директор Академії ШАГ Запоріжжя Руслан Павленко.

Якщо у Вашій родині є школяр, що має переходити до 5-10 класу, чекаємо вас на презентації школи IT STEP School 13 червня о 12:00. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dOrzHc Можна також долучатись до заходу онлайн!

https://itstep.zp.ua/uk/its-school - сайт школи

Тел. для довідок: +38 067 547 74 55, +38 067 489 09 57 – viber

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(28 оценок)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
8 человек рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии