• Главная
  • ПриватБанк допоможе малому бізнесу Запоріжжя піднятися після карантину, зрізавши кредитні ставки
Новости компаний
13:00, 29 мая 2020 г.

ПриватБанк допоможе малому бізнесу Запоріжжя піднятися після карантину, зрізавши кредитні ставки

Новости компаний

ПриватБанк з 25 травня знижує ставки за всіма кредитними програмами фінансування малого бізнесу та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину. Антикризові умови фінансування підприємців діятимуть до кінця 2020 року.

Вперше за історію банку зниження кредитних ставок поширюється не лише на нові, а й на всі чинні кредитні угоди з малим бізнесом. Нові умови фінансування впроваджуються автоматично. Для кредитування за зниженими ставками підприємцям не треба заповнювати будь які заяви чи відвідувати відділення банку.

За словами Голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла, таке рішення ПриватБанку - безпрецедентне для українського ринку, особливо в період, коли підприємці потребують не антикризових порад, а дієвих рішень.

“Зниження вартості кредитних ресурсів впроваджується за всіма програмами підтримки малого бізнесу, як інвестиційними кредитами, так й програмами лізингу та фінансування оборотних коштів, - розповідає Віктор Остапенко, директор Запорізької філії ПриватБанку. - Виключення складають лише ті клієнти, яким вже надані “кредитні канікули” чи реструктуризація боргу, або які мають прострочену заборгованість”.

Докладніше про зниження ставок та про кредитні програми ПриватБанку для бізнесу можна дізнатися на сторінці kredit.pb.ua.

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у 2019 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 57% українських юридичних осіб та 76% приватних підприємців.

Допомогою ПриватБанку вже скористались понад 2200 клієнтів-юридичних осіб Запорізької області, з яких понад 1500 є власниками малого бізнесу, що найбільше потребують підтримки у цей період.

ПриватБанк допоможе малому бізнесу Запоріжжя піднятися  після карантину, зрізавши кредитні ставки, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...