• Главная
  • Бердянський м’ясокомбінат підтримав лікарів та передав гуманітарну допомогу до БТМО
Новости компаний
09:00, 1 мая 2020 г.

Бердянський м’ясокомбінат підтримав лікарів та передав гуманітарну допомогу до БТМО

Новости компаний
Бердянський м’ясокомбінат підтримав лікарів та передав гуманітарну допомогу до БТМО

27 квітня «Бердянський м’ясокомбінат» в особі директора підприємства Дмитра Бондаренка передав Комунальному некомерційному підприємству Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» 11200 пар медичних рукавичок. Вони будуть використані робітниками лікарні впродовж їх діяльності.

Приймав пакунки з рукавичками директор «Бердянського територіального медичного об’єднання» Дмитро Єгоров та одразу випробував, вдягнувши:

Як людина, яка дуже довго працювала анестезіологом, я використовував дуже багато рукавичок, бачив різні їх види, хочу сказати, що це доволі якісна продукція, і вона буде захищати наших робітників від вірусу.

Також Дмитро Єгоров зазначив вагомість цієї допомоги для їх лікарні:

Хочу виразити велику вдячність «Бердянському м’ясокомбінату», що традиційно надаєте нам допомогу як у звичайній роботі, так і під час боротьби з коронавірусом. Велике спасибі, що не стоїте в стороні та допомагаєте нашим медичним працівникам.

Коментуючи, директор Бердянського м’ясокомбінату Дмитро Бондаренко підкреслив:

Медики у всі часи знаходилися на передовій, захищаючи наше здоров’я. Зараз вони протистоять пандемії. Дуже важливо допомогти медичним працівникам захистити себе поки вони піклуються про здоров’я людей. Тому «Бердянський м’ясокомбінат» на чолі із власником підприємства Денисом Парамоновим вважаємо, що будь яка допомога важлива.

Це вже не перша гуманітарна допомога від «Бердянського м’ясокомбінату» під час пандемії. Підприємство також передало волонтерським організаціям 2 тис. банок консервів, та 2 тис. одиниць ковбасних виробів, що були передані людям похилого віку.

Маємо надію на те, що така благодійна акція почне розповсюджуватися та набере обертів. Це гарний приклад для меценатів різних міст України.

Довідка: ТОВ “Бердянський м’ясокомбінат” з 1967 року працює у сфері м’ясопереробки та виготовляє великий асортимент ковбасних виробів. Підприємство належить відомому меценату та спонсору Денису Парамонову (власнику Салтівського, Богодухівського та Київського м’ясокомбінатів).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Бердянський м’ясокомбінат #БТМО #Дмитро Єгоров #Денис Парамонов #Дмитро Бондаренко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...