• Главная
  • Важка фізична праця, безпека у роботі і падіння платежів: “Місто для людей” про сучасні реалії
Новости компаний
11:30, 2 апреля 2020 г.

Важка фізична праця, безпека у роботі і падіння платежів: “Місто для людей” про сучасні реалії

Новости компаний

Період карантину в Україні триває. Сьогодні більшість мешканців багатоквартирнихбудинків адаптувалися до змін та стараються дотримуватись рекомендацій МОЗ. Цихправил дотримується і керуюча компанія “Місто для людей”, яка сьогодні стоїть наварті чистоти багатоквартирних будинків, а саме: проводить повномасштабнудезінфекцію. Однак, час іде, крім клінігу компанія турбується про посилену роботуаварійної бригади, виконує критичні заявки, але всі ці заходи можуть статиобмеженими у зв'язку з різким падінням рівня платежів.

Ще на початку карантину Міністерство соціального захисту запевнило українців - пеня та штрафні санкції за заборгованість за комунальні послуги нараховуватись не будуть, а послуги будуть надаватися у звичному режимі та об'ємі. Хоча ніяких заяв щодо припинення оплати не було, українці сприйняли це саме так.

Тенденція падіння рівня оплат спостерігається у багатьох містах країни. Якщо платежі падали, у комунального підприємства колись була можливість отримати дотацію з міського бюджету. Проте зараз такої можливості вони не мають. Всі співвласники несуть відповідальність за своє майно самостійно, а комунальники вимушені працювати у посиленому режимі. Зростає навантаження на комунікації, що призводить до збільшення кількості аварійних викликів.

Керуюча компанія “Місто для людей” є найбільшою керуючою компанією України,  як працює у 14 містах, зокрема у Запоріжжі. Через карантин рівень платежів впав по місту до 60%, а в квітні очікується чергове падіння.

  • Ми побачили зниження рівня оплат ще у березні - він впав до 60%. У той же час узв'язку з карантином у наших фахівців, зокрема операторів з клінінгу, збільшились об'єми роботи через дезінфекцію багатоквартирних будинків. Ми розуміли відповідальність покладену на нас, тому розпочали необхідні заходи одними з перших. Ми перевели у віддалений режим роботи офіс, центр обслуговування клієнтів керуючої компанії, зменшили об'єми роботи на деякі відділи, щоб мати можливість зекономити на фонді заробітної плати, тим самим забезпечити своєчасну оплату фахівцям, які сьогодні стоять на сторожі порядку житлового фонду, - зазначив генеральний директор керуючої компанії “Місто для людей у Запоріжжі” Сергій Тритенко.

Розглянемо кілька прикладів. У місті Львів платежі комунальним підприємствам знизились до 56 %. Електроенергія, вивіз побутових відходів, обслуговування ліфтів тощо - рівень сплат не покриває всіх витрат на обслуговування та заробітні плати. Так міська влада розмістила на багатоквартирних будинках оголошення щодо необхідності вчасної оплати послуг.
Столиця України - місто Київ, також потерпає від низького рівня оплати, зокрема за послугу теплопостачання та гарячу воду. Ця послуга - одна з найдорожчих.  Рівень платежів “Київтеплоенерго” впав на 20 %. Левова частка тарифу - це оплата за спожитий газ. За неоплату при наявній заборгованості (згідно урядової постанови) “Нафтогаз” має право припинити постачання. У такому разі столиця України може залишитись без опалення та без гарячої води.

Південь України - місто Миколаїв, також зіштовхнулось з проблемою низького рівня оплат, зокрема на послугу водопостачання. Як зазначають у “Миколаївводоканал”, платежі впали з 95 до 60 %.

Які об'єми роботи на сьогодні стоять перед керуючої компанії “Місто для людей” У Запоріжжі? Сьогодні в управлінні керуючої компанії у Запоріжжі більше 900 будинків - це близько 5000 під'їздів. За частиною будинків закріплено певного оператора (двірника), іншу частину обслуговують мобільні бригади операторів клінінгу у складі 4-5 фахівців. Один працівник самостійно дезінфікує на день 5 будинків, мобільна бригада - від 5 до 40.
Один фахівець в середньому на день дезінфікує 8-12 під'їздів. Переходи між будинками, походи за дезинфікуючим розчином - це мінімум 1,5 -2 км на день. На 1 під'їзд необхідно близько 7-10 літрів дезинфікуючого розчину (1 пульверизатор - 2 літри розчину, наступні рази - необхідно перезаправляти), загалом на день - це 80-120 літрів розчину на 1 фахівця!

  • Небачене навантаження операторів з клінінгу, забезпечення безперебійної роботи аварійної бригади, та, звісно, своєчасна оплата праці  - все це пріоритетні задачі. Однак крім них, ми ще маємо зобов'язання перед постачальником електроенергії для місць загального користування, для підкачуючих насосів, роботи ліфтів - ПАТ “Запоріжжяобленерго”. Без цієї оплати будинки можуть залишитись без освітлення місць загального користування, без працюючих ліфтів, без води вище 3 поверху (у будинках, де встановлено насоси). Ми розуміємо реалії, однак сподіваємось, що наші клієнти розуміють не лише відповідальність покладену нас, а й те, що виконання наших зобов'язань напряму залежить від сплати за послугу.

Тож, щоб не залишитися без води, світла у місцях загального користування та не потонути власному смітті, просимо вас вчасно сплачувати комуналку. Це не примха, а відповідальність кожного мешканця. Саме тому співробітники керуючої компанії долучилися до всеукраїнського флеш-мобу, щоб закликати мешканців оплачувати послугу. Адже, як можна судити із існуючих тенденцій, відсоток оплат може ще знизитися, і це може призвести до скорочення об‘єму послуг, котрі є життєвоважливими.

Важка фізична праця, безпека у роботі і падіння платежів: “Місто для людей” про сучасні реалії, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#керуюча компаніїя “Місто для людей” У Запоріжжі
7,0
Высокие оценки пользователей за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...