• Головна
  • Запорожская область на пятом месте по нарушениям режима карантина - 165 протоколов
23:56, 27 березня 2020 р.

Запорожская область на пятом месте по нарушениям режима карантина - 165 протоколов

По состоянию на 27 марта в Украине составили 2719 административных протоколов по ст. 443 (Нарушение правил карантина людей) Кодекса Украины об административных правонарушениях. Больше всего таких правонарушений зафиксировано в Днепропетровской, Донецкой, Харьковской, Запорожской областях и в Киеве.

Об этом сообщили в отделе коммуникации Нацполиции в Запорожской области.

В частности: 448 – у Днепропетровськой области, 289 – в Киеве, 188 – в Донецкой, 178 – в Харьковской, 165 – в Запорожской, 164 – в Киевской области. Меньше всего случаем в Хмельницкой - 31, Закарпатской - 25, а также Тернопольской - 24. 

Также в Единый реестр досудебных расследований внесены сведения о 28 фактах, связанных с карантинными ограничениями.

"Відповідно до ст. 44-3 КУпАП, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Статтею 325 Кримінального кодексу України, порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.  Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років", - напомнили в полиции.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#запорожье #украина #коронавирус #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...