• Головна
  • Де підприємствам та організаціям повірити електролічильник?
Новини компаній
09:00, 27 березня 2020 р.

Де підприємствам та організаціям повірити електролічильник?

Новини компаній

У лічильника електроенергії Вашого підприємства (організації) добігає кінця міжповірочний інтервал? Тоді час віддати прилад обліку на повірку.

Лічильник електроенергії – це вимірювальний прилад для обліку спожитої електричної енергії, який має певні метрологічні характеристики, що, власне, і забезпечують достовірність комерційних розрахунків між споживачем і постачальником. Проте з часом і за певних умов експлуатації навіть найсучасніший прилад обліку може втратити свою точність і почати видавати некоректні покази. Саме тому, згідно з вимогами чинного законодавства, зокрема Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» і Кодексу комерційного обліку електричної енергії, лічильники електроенергії віднесені до законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці.

Періодична повірка дозволяє визначити відповідність метрологічних характеристик вимірювального приладу і встановити його придатність до подальшого застосування. Вона в обов’язковому порядку проводиться після закінчення міжповірочних інтервалів, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 30.10.2016 № 1747.

Відповідно до Кодексу комерційного обліку електричної енергії відповідальність за своєчасну повірку лічильників електроенергії, що перебувають в експлуатації, покладається на їх власників.

Виконують періодичну повірку зважувальних приладів метрологічні центри та повірочні лабораторії, уповноважені на проведення таких робіт.

ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» має висококваліфікованих фахівців і необхідну метрологічну базу для якісного виконання повірки лічильників електроенергії. Право на надання вищезазначених послуг підтверджене свідоцтвом про уповноваження від 09.08.2019 № П-39-2019.

Установка 2Н325, яка входить до еталонної бази нашого підприємства, забезпечує регулювання та повірку в автоматичному груповому режимі однофазних і трифазних лічильників електричної енергії класів точності 0,2 активної та 0,5 реактивної енергії (а також менш точних), в тому числі лічильників з гальванично нерозв’язаними ланцюгами струму та напруги. Ця установка дає можливість одночасно виконувати повірку від 1 до 6 лічильників.

Запрошуємо підприємства та організації до співпраці!

Лише своєчасно повірений лічильник може гарантувати Вам, що Ви розраховуватиметесь за ту кількість електроенергії, яку фактично спожили! Тел.: (061) 289-98-65, (061) 221-05-20.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Повірка електролічильників #ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...