Заява пресслужби Лінії магазинів EVA щодо законних підстав роботи магазинів в умовах карантину

Останнім часом деякі місцеві органи державної виконавчої влади та органи місцевого самоврядування на жаль почали вільно тлумачити рішення Уряду України, а саме Постанову Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами і доповненнями від 16.03.2020 №215) та видавати приписи про закриття магазинів, які здійснюють торгівлю засобами гігієни, що фактично не тільки не сприяє запобіганню поширенню в регіонах коронавірусної інфекції, а й не відповідає нормам діючого законодавства. 


Враховуючи надзвичайну серйозність ситуації та реагуючи на такі дії окремих місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, прес-служба Лінії магазинів EVA уповноважена зробити цю заяву. 

«Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширення на території Україна гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами від 16.03.2020 №215) з 12.03.2020 по 03.04.2020 на усій території України установлено карантин. 

Підпунктом 3 пункту 2 цієї Постанови запроваджено заборону на роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Водночас для забезпечення життєдіяльності міст та інших населених пунктів країни, створення громадянам умов для протидії поширенню коронавірусної інфекції, в тексті зазначеної постанови зроблено виняток для деяких груп суб’єктів господарювання. 

До цих груп, зокрема, належать суб’єкти господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, здійснюють провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельну діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. 

Відповідно до видів діяльності 47.19 та  47.75 Лінія магазинів EVA здійснює роздрібну торгівлю засобами гігієни, дезінфікуючими засобами, різноманітними засобами прибирання для дому та обробки будь-яких поверхонь, засобами першої потреби по догляду та гігієни дітей, мам та майбутніх мам, засобами гігієни полості рота, а також багатьма іншими засобами, які дозволяють дотримуватись не тільки особистої гігієни, але й виконувати усі приписи Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширення коронавірусу.

Розуміючи усю повноту відповідальності за протидію поширенню коронавірусної інфекції, збереження здоров’я покупців та свого власного здоров’я  персонал Лінії магазинів EVA суворо дотримується усіх противоепідемічних заходів. 

Перед початком робочого дня в усіх магазинах EVA здійснюється температурний скринінг, усі працівники у яких виявлено підвищення температури вище 36,9 градусів та/або ознаки  респіраторних захворювань негайно відправляються на самоізоляцію для виклику лікаря. В усіх магазинах EVA, які розташовані в адміністративно-територіальних одиницях України, персонал працює у захисних масках та рукавичках, щогодини проводиться дезінфекція усіх приміщень дезінфікуючими засобами. 

Для запобігання можливості поширення коронавірусної інфекції вилучено усі тестери та понюшки, суворо дотримується обмеження щодо одночасного знаходження у приміщеннях магазинів кількості осіб, розрахованих за відповідним калькулятором та методикою в залежності від площі торговельного об’єкту, запропонованою органом місцевої влади, але у будь-якому випадку - не більше 10 осіб. Додатково, для посилення протиепідемічних заходів та створення умов для безпечних покупок в Лінії магазинів EVA встановлено захисні екрани між касиром та покупцями.

Всі ці заходи свідчать, що Лінія магазинів EVA працює на цілком законних підставах, а Керівництво відповідально ставиться до виконання рішення Уряду України щодо запобігання поширення COVID-19 і тому створює всі необхідні умови для забезпечення громадян засобами гігієни.

Лінія магазинів EVA сподівається, що дії органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні будуть здійснюватися виключно у правовому полі при суворому дотриманні норм діючого законодавства України».

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

Сім років компанія EVA займає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». Наприкінці 2019 року Лінію магазинів EVA визнано «Кращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року-2019», у 2019 компанія отримала нагороду «Рітейлер року в drogerie» від Ukrainian Retail Association. Постійний проєкт допомоги передчасно народженим дітям «Orange Days в EVA!» приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(1 оценка)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Происшествия
6 апреля в с.Ручаевка Запорожского района произошла трагедия, в результате которой умерла местная жительница. Ее 11-месячный сын остался сиротой и находится в больнице с пневмонией. На его лечение необходима финансовая помощь. Об этом сообщается на странице Широковской громады в Фейсбуке.  Сейчас ребенок в тяжелом состоянии в районной больнице - нужны средства на приобретение медикаментов мальчику. В громаде обратились с просьбой помочь финансово бабушке,...
Общество
Сегодня, 8 апреля, Запорожская областная инфекционная больница получила оборудование для отделения интенсивной терапии. Оборудование — в качестве гуманитарной помощи — передал Запорожский завод ферросплавов. По словам главного врача медучреждения Владимира Шинкаренко, сегодня в отделении интенсивной терапии находится два пациента с коронавирусом (65-летний мужчина и 70-летняя женщина). Состояние их стабильно тяжелое. Состояние остальных пациентов оценивает...
Общество
Уже до конца этого года Запорожье обновит пассажирский транспорт за счет кредита Европейского инвестиционного банка. Об этом сообщили в пресс-службе Министерства инфраструктуры Украины, передает 061. Речь идет о кредите на 176 миллионов гривен на 13 проектов для разных городов Украины. Согласно этому документу для Запорожья «Европейский инвестиционный банк» одобрил покупку 26 электробусов и  20 автобусов. Для этой цели будет проведен международный тендер д...
КАК ЖИТЬ
54 рецепта шарлотки за 10 минут, паста болоньезе в духовке, простой рецепт Наполеона, сложный рецепт Наполеона (чтобы занять полдня), полезные сладости и жиры, “позволь себе вредность, сейчас можно” - и миллион трубящих из всех щелей призывов вкусно поесть прямо сейчас. Как во всем этом не потерять (или сформировать) здоровые отношения с едой и заботой о себе поговорим сегодня с Ириной Номеровской, тренером по интуитивному питанию, психологом, гештальт-тер...
Криминал
Прокуратура заявила, что штраф для нарушителя, который пытался подкупить зам начальника отделения полиции – слишком маленькое наказание и подала на апелляцию. Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Запорожской области, передает 061. Сам инцидент произошел еще в 2018 году на автодороге «Мариуполь-Запорожье» со стороны города Запорожье. Правоохранители остановили автомобиль Citroen С4 Picasso на литовских номерах. У водителя в салоне авто обнаружили кон...
Власть
С 8 апреля в Запорожье проезд в общественном транспорте разрешен только по специальным пропускам. Городской голова Владимир Буряк заявил, что с ситуацией в целом город справился, но ряд недоработок все же было. Уже завтра, 9 апреля, он намерен обратиться в Кабмин с просьбой расширить список тех, кто может пользоваться общественным транспортом. Об этом мэр написал на своей странице в Facebook. «Завтра на селекторе городских голов с премьер-министром намерен...
Политика
Заместитель мэра Запорожья по вопросам инфраструктуры Владимир Волобуев задекларировал совместно с семьей 1 миллион 269 тысяч гривен и указал о том, что и у него, и у его супруги появилось по новому авто. Об этом сообщается в годовой е-декларации чиновника на сайте НАПК, передает 061. В прошлом году доход Владимира Волобуева единолично составил 955 тысяч гривен, где чуть более полумиллиона гривен – зарплата в мэрии, 418 тысяч гривен – доход от продажи авто...
Обновляется
11 марта в Украине начали принимать  необходимые меры для борьбы с коронавирусом, в стране ввели карантин. Это повлияло на жизнь запорожцев и запорожанок, и сейчас необходимо постоянно следить за новостями. По этой ссылке вы всегда будете видеть все актуальные и проверенные новости на данный момент. Редакция 061.ua собирает самые главные события и важные сообщения здесь. Информация обновляется по мере поступления: более ранние новости вы можете прочитать,...
Криминал
Женщины представились соцработниками и пообещали пожилой супружеской паре деньги и продукты. Пока одна из "соцработниц" писала список нужд пенсионеров, ее напарница украла сбережения супругов. Обеих фигуранток уже задержали сотрудники полиции. Об этом сообщает пресс-служба полиции Запорожской области. Сейчас особое внимание полицейские уделяют превентивной работе с одинокими пенсионерами и пожилыми людьми, так как они часто становятся жертвами мошенников и...