• Головна
  • Сертифікат відповідності – інструмент завоювання довіри
Новини компаній
09:00, 19 грудня 2019 р.

Сертифікат відповідності – інструмент завоювання довіри

Новини компаній
Сертифікат відповідності – інструмент завоювання довіри

Витримати конкуренцію в умовах сучасного ринку підприємство може тільки, якщо завоює довіру споживачів, переконавши їх у якості і безпечності своєї продукції чи послуг. Як один з дієвих інструментів для цього у світі широко застосовується оцінка відповідності.

Згідно з чинним законодавством України підтвердження відповідності продукції встановленим вимогам є обов’язковим тільки, якщо це передбачено технічними регламентами, під дію яких підпадає дана продукція. В інших випадках процедура оцінки відповідності застосовується виключно на добровільних засадах за ініціативою виробника (постачальника) і може бути проведена у будь-якій формі, включаючи випробування, декларування відповідності, інспектування або сертифікацію.

Сертифікація – це процедура, за допомогою якої третя (незалежна від виробника/постачальника та споживача) компетентна сторона документально засвідчує, що продукція або послуга відповідають заявленим вимогам.

Процедура добровільної сертифікації дозволяє заявнику самостійно визначати нормативний документ (стандарт, технічні умови, тощо) і показники, за якими він бажає провести оцінку відповідності продукції чи послуги. Це робить сертифікацію привабливою для тих, хто прагне привернути увагу споживачів до конкретних характеристик свого продукту або підкреслити його унікальність.

Крім цього, наявність сертифіката відповідності на продукцію або послугу сприяє формуванню позитивного іміджу підприємства, допомагає довести потенційним партнерам спроможність випускати та контролювати продукцію, підтвердити компетентність і надійність персоналу, завоювати довіру споживачів і замовників, підвищити конкурентоспроможність і розширити ринки збуту.

Орган сертифікації ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» акредитований Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог EN ISO/ IEC 17065 (атестат акредитації від 07.10.2018 № 1О231) щодо проведення робіт із сертифікації та оцінки відповідності.

Сфера нашої акредитації включає понад 600 найменувань продукції і послуг, у тому числі: електропобутове та аналогічне обладнання; машини та устаткування; технологічне обладнання для харчової та м'ясо-молочної промисловості; кабельно-провідникова продукція; світлотехнічна продукція і комплектувальні вироби до неї; насоси, компресорне, холодильне та гідравлічне обладнання; будівельні матеріали, вироби та конструкції; металопродукція; харчова продукція і сировина; мийні засоби та товари побутової хімії; сільгосптехніка; нафтопродукти; перукарські послуги; послуги харчування; готельні послуги та ін.

У нас Ви можете сертифікувати як окрему партію продукції, так і продукцію, що випускається або імпортується до України серійно. При цьому Ви самостійно визначаєте, за якими показниками потрібно підтвердити її відповідність, а наші фахівці допоможуть Вам обрати найоптимальнішу схему сертифікації.

Сертифікат відповідності на продукцію видається на підставі позитивних результатів робіт: випробувань в акредитованій лабораторії, оцінки виробництва, тощо. Термін його дії, в залежності від обраної схеми сертифікації, становитиме від 1 до 3 років.

ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» має висококваліфікованих фахівців і багаторічний практичний досвід надання послуг із сертифікації. Ми налаштовані на довгострокові ділові відносини, тому цінуємо кожного клієнта, а наша діяльність ґрунтується на принципах неупередженості, компетентності, конфіденційності, відкритості і відповідальності.

Довіра споживача – ключ до успішного розвитку Вашого бізнесу, а сертифікат відповідності, виданий нашим органом сертифікації, – гарантія якості, підтверджена ДЕРЖАВНИМ підприємством.

Наша адреса:

м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10

тел.:(061) 289-98-69

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сертифікат #метрологія запоріжжя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...