• Головна
  • Довірте актуалізацію нормативних документів свого підприємства професіоналам!
Новини компаній
09:00, 17 грудня 2019 р.

Довірте актуалізацію нормативних документів свого підприємства професіоналам!

Новини компаній
Довірте актуалізацію нормативних документів свого підприємства професіоналам!, фото-1

Невід’ємною складовою забезпечення конкурентоспроможності та стабільної якості продукції у сучасних ринкових умовах є застосування під час виробництва вимог чинних нормативних документів (НД) і наявність на підприємстві актуалізованого фонду НД.

Щоб випускати продукцію або надавати послуги, які відповідають вимогам чинного законодавства, суб’єкту господарювання необхідно передусім мати у користуванні актуальні нормативні документи. Тобто усі документи, якими він керується у своїй діяльності, повинні бути приведені у відповідність до нормативних документів національного фонду. Робиться це шляхом оперативного внесення в них змін та поправок, які щомісячно публікуються в інформаційних каталогах-покажчиках стандартів.

Загалом процедура актуалізації НД включає в себе:

- поповнення фонду НД підприємства новими документами, вимоги яких поширюються на його діяльність;

- пошук інформації про внесені до НД зміни і поправки та включення їх у примірники нормативних документів фонду підприємства;

- анулювання примірників скасованих або замінених документів.

Тобто, щоб тримати свій фонд НД в актуальному стані, Вам необхідно постійно проводити його моніторинг та оновлення. Це вимагає часу і ресурсів.

ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» пропонує Вам комплексні послуги в сфері стандартизації: від підбору необхідних стандартів, виготовлення їх офіційних копій до розробки власних нормативних документів.

Компетентні фахівці нашого підприємства, які мають багаторічний практичний досвід у сфері стандартизації, оперативно перевірять Ваші нормативні документи на чинність в Україні; нададуть інформацію про останні зміни і поправки до них, про надходження нових НД і технічних регламентів; допоможуть підібрати нормативні документи на продукцію і за потреби легалізувати НД, наявні на Вашому підприємстві.

Також ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» є агентом з виготовлення та розповсюдження офіційних копій НД на паперових носіях.

Кожна замовлена у нас копія НД захищена ідентифікаційним елементом (голограмою), що підтверджує офіційне походження документу.

Ми чекаємо на Вас за адресою: м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10.Телефон для довідок: (061) 289-98-66. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...