• Головна
  • У 5-ій міськлікарні прокоментували ситуацію зі звільненням Завгороднього
Новини компаній
17:00, 6 грудня 2019 р.

У 5-ій міськлікарні прокоментували ситуацію зі звільненням Завгороднього

Новини компаній

 Останнім часом почастішали випадки розповсюдження дезінформації стосовно звільнень та «репресій» щодо провідних спеціалістів Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги (МЛЕ та ШМД). Одна з останніх так званих «новин», яку розповсюдили деякі інтернет-видання: звільнення професора Сергія Завгороднього з 5-ої лікарні.

По-перше, нагадаємо, що професор Завгородній є завідувачем кафедри загальної хірургії та післядипломної хірургічної освіти Запорізького державного медичного університету та не знаходиться зі вказаною медичною установою в трудових відносинах. Ця кафедра дійсно розташована на базі хірургічного відділення МЛЕ та ШМД. Однак, не є структурним підрозділом власне цієї лікарні. Відтак, головний лікар не має ніяких правових підстав для звільнення чи прийняття на роботу спеціалістів ЗДМУ.

По-друге, професор Сергій Завгородній продовжує виконувати свої обов’язки в якості керівника кафедри медуніверситету, як і раніше. Зміни в його трудових стосунках зі згаданим навчальним закладом не відбувалися. Що стосується звільнення С. Завгороднего з лікарняного закладу, то воно, з наведених обставин, не могло відбутися за будь-яких причин. Цілком зрозуміло, що неможливо звільнити особу з медичної установи в той час, коли вона в ній не працює взагалі.

За дивним збігом обставин або ні, але інформація про нібито «звільнення» професора С. Завгороднього з’явилась у день проведення сесії міськради, на якій планували підіймати питання про відсторонення з посади головного лікаря 5-ої лікарні Дмитра Івченка. Вочевидь, інформація про «гучне звільнення», яке, насправді не відбувалося, мала б мотивувати депутатів підтримати це рішення. Втім, безпідставну «ініціативу» депутати не підтримали. І професор Дмитро Івченко продовжує виконувати свої обов’язки на посаді. Відтак, і мотивація нібито «звільнятись» у керівника кафедри хірургії Сергія Завгороднього раптово зникла. І він також продовжує ходити на роботу, перебуваючи на тій самій посаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#5 Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...