• Головна
  • Як знайти ринки збуту в країнах Перської затоки та Африки навчать на тренінгу
Новини компаній
11:00, 13 вересня 2019 р.

Як знайти ринки збуту в країнах Перської затоки та Африки навчать на тренінгу

Новини компаній

17 вересня Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ), оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати запрошує взяти участь у тренінгу «Дослідження ринків збуту та пошук покупців в країнах Перської затоки та Африки».

Захід організовує ЦІПБ м. Запоріжжя за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Експорт продукції до цих країн експерти відзначають як один із найперспективніших. Згідно з глобальним звітом Euromonitor International продажі тільки харчової продукції у регіонах Близького Сходу та Північної Африки зростуть зі 145,4 млрд. доларів у 2018 році до 171,2 млрд. у 2023 році.

Важливо – знайти правильну стратегію роботи, відшукати власну нішу для експорту. У цьому і допоможе тренінг.

Експерти - Микола Ларін, керівник проектів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі, Євгенія Литвинова, Президент / CEO / Аналітик Клубу експортерів України - обіцяють навчити підприємців швидко і без додаткових зусиль знаходити потенційних партнерів для збуту своєї продукції у зазначених регіонах.

Євгенія Литвинова:

«Особливу увагу буде приділено покроковій інструкції щодо роботи на цих ринках та можливостям щодо пошуку партнерів, навчимо знаходити потрібні стандарти, регламенти, умови пакування, маркування та етикетування для свого виду продукції, дізнатися більше про обов'язковий порядок реєстрації іноземних фірм, що експортують свої товари до країн Перської затоки».

Вартість участі у тренінгу «Дослідження ринків збуту та пошук покупців в країнах Перської затоки та Африки» становить 1500 гривень. У вартість навчання входять інформаційно-навчальні матеріали, перерви на каву, обід. Учасники тренінгу сплачують транспортні витрати та проживання самостійно.

Для участі необхідно заповнити онлайн-заявку за лінком https://form.jotformeu.com/92101497309355.

Детальна інформація за тел. (061) 233-11-72, (050) 484-11-97, e-mail: [email protected], [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...