• Головна
  • Де замовити офіційні копії нормативних документів?
Новини компаній
09:00, 13 вересня 2019 р.

Де замовити офіційні копії нормативних документів?

Новини компаній
Де замовити офіційні копії нормативних документів?

У сучасних ринкових умовах формування власного фонду нормативних документів має стати невід’ємною частиною ділової практики кожного суб’єкта господарювання, який планує випускати власну продукцію. Тому будь-яке виробництво повинне починатись із пошуку нормативних документів, що регламентують правила, процеси, методи виготовлення і контролю майбутньої продукції, а також встановлюють основні вимоги до її безпечності для життя і здоров'я людей та навколишнього середовища. Адже тільки так можна забезпечити відповідність випущеного продукту чинному законодавству.

Найбільш надійний, швидкий і недорогий спосіб виробництва – за стандартами. Вони не тільки регламентують вимоги до безпечності та якості продукції, а й забезпечують її сумісність і взаємозамінність, сприяють раціональному використанню всіх видів ресурсів, захисту навколишнього природного середовища, допомагають звести до мінімуму витрати на розроблення конструкторської та технологічної документації, а також узгодити організаційні, виробничі та експлуатаційні процеси з економічною вигодою.

Застосовуються стандарти на добровільній основі, крім випадків, коли обов’язковість їх застосування встановлена нормативно-правовими актами, передбачена умовами контракту на розроблення, виготовлення чи постачання продукції або коли посилання на певні стандарти міститься у декларації про відповідність чи маркуванні продукції. При цьому, кожен суб’єкт господарювання, який використовує у своїй діяльності стандарти, повинен мати у своєму фонді нормативних документів їх офіційні копії – тільки тоді можна робити посилання на даний нормативний документ.

В Україні право розповсюджувати офіційні копії та належним чином завірені витяги з нормативних документів мають лише Національний орган із стандартизації, функції якого виконує ДП «УкрНДНЦ», та його агенти. У Запорізькій області таким агентом є ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Відповідно до європейської та міжнародної практики розповсюдження офіційних копій нормативних документів здійснюється на платній основі.

Де замовити офіційні копії нормативних документів?, фото-1

Часом суб’єктам господарювання буває нелегко встежити за всіма змінами законодавства і своєчасно актуалізувати нормативні документи, за якими випускається їх продукція. Ми пропонуємо комплексні послуги в сфері стандартизації: від підбору необхідних стандартів, виготовлення їх офіційних копій до розробки власних нормативних документів.

Не ризикуйте своїм часом і ресурсами – звертайтеся до професіоналів!

Ми чекаємо на Вас за адресою: м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10.

Телефон для довідок: (061) 289-98-66.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...