• Головна
  • Оцінка відповідності у будівництві
Новини компаній
09:00, 6 вересня 2019 р.

Оцінка відповідності у будівництві

Новини компаній
Оцінка відповідності у будівництві

Відповідно до українського законодавства, будь-яка споруда, незалежно від свого функціонального призначення, має бути міцною, надійною, зручною і довговічною в експлуатації,  енергоефективною, а також відповідати встановленим вимогам з пожежної та екологічної безпеки. Стосується це і будівельних виробів. Як і споруди, вони можуть бути допущені на вітчизняний ринок або до застосування на території України тільки, якщо відповідатимуть вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд.

Цей документ встановлює основні вимоги до будівельних виробів, будівель і споруд щодо механічного опору та стійкості, пожежної безпеки та безпеки експлуатації, захисту життя і здоров’я людини, навколишнього природного середовища, економії енергії, а також визначає процедури оцінки відповідності виробів встановленим вимогам та порядок їх застосування. Більш конкретні вимоги до виробів і споруд визначаються регламентними технічними умовами та будівельними нормами.

Підтвердження відповідності продукції вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд здійснюється шляхом декларування відповідності або сертифікації.

Декларація про відповідність складається виробником (імпортером) або уповноваженою ним особою. В цьому документі він під власну відповідальність засвідчує відповідність продукції встановленим законодавством вимогам. Процедура декларування передбачає застосування наступних модулів оцінки відповідності: А (внутрішній контроль виробництва) або D (забезпечення якості виробництва).

Сертифікація – це процедура, за допомогою якої третя (незалежна від виробника/постачальника та споживача) сторонадокументально засвідчує, що продукція або послуги відповідають встановленим вимогам. Вона здійснюється з використанням модуля В (перевірка виробу певного типу) в комбінації з модулем D (забезпечення якості виробництва) або F (перевірка продукції).

Нанесений на виріб національний знак відповідності свідчить про його відповідність вимогам технічного регламенту, регламентним технічним умовам і будівельним нормам.

Орган з оцінки відповідності ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» акредитований Національним агентством з акредитації України (атестат про акредитацію № 1О231 від 07.10.2018) відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 17065 на компетентність у сфері оцінки відповідності продукції вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд.

Зареєстрована у нашому органі з оцінки відповідності декларація про відповідність або виданий нами сертифікат відповідності – це документальне підтвердження незалежною, компетентною стороною відповідності Вашої продукції обов’язковим вимогам.

При проведенні процедури з оцінки відповідності наші фахівці допоможуть Вам:

- у виборі оптимального і правильного модуля підтвердження відповідності;

- у виборі необхідних для підтвердження відповідності саме Вашої продукції нормативних документів із переліку до технічного регламенту.

Ми гарантуємо неупередженість у прийнятті своїх рішень і повну конфіденційність для замовників, індивідуальний підхід до вирішення усіх питань, пов’язаних з проведенням оцінки відповідності, та проведем дану процедуру на максимально вигідних для Вас умовах!

Наша адреса:

м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10

тел.:(061)221-05-18

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...