• Головна
  • Запорізькі ветерани АТО звернулися до Володимира Зеленського з вимогою не йти на поступки російському агресору
Политические новости
10:00, 19 липня 2019 р.

Запорізькі ветерани АТО звернулися до Володимира Зеленського з вимогою не йти на поступки російському агресору

Политические новости
Запорізькі ветерани АТО звернулися до Володимира Зеленського з вимогою не йти на  поступки російському агресору

Запорізькі ветерани АТО та ООС склали звернення до Президента України Володимира Зеленського, в якому озвучили свої вимоги. Документ підписали в символічному місці – на Хортиці, в центрі українського козацтва.

У зверненні захисники вимагають від Зеленського дотримуватися своїх головних зобов’язань – берегти цілісність і суверенітет української держави;

- робити все можливе, для відновлення миру на українській землі, але шляхом перемоги над ворогом, а не шляхом капітуляції;

- не йти на поступки російському агресору в жодних державотворчих питаннях і зберегти курс на Євроінтеграцію, який український народ обрав під час Революції Гідності.

- не руйнувати новітні українські традиції в угоду Кремлю і провести військовий парад до Дня Незалежності, продемонструвавши там самим єдність з українськими захисниками і віддавши шану загиблим за Україну.

Як розповіли ініціатори звернення – ветерани АТО, кандидати в народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Валерій Прозапас та Андрій Хімічев, на цей крок їх наштовхнула загроза російського реваншу, яка сьогодні постала перед Україною.

«Відвід українських військ від Станиці Луганської, повернення Росії до ПАРЕ, повернення декомунізованим об’єктам радянських назв, брудна кампанія проти Збройних Сил України, пропозиція надати російській мові статусу регіональної на Донбасі – ці та інші ситуації говорять про серйозну загрозу російського реваншу.

Ще одним тривожним дзвінком стала Ваша заява про скасування параду з нагоди Дня Незалежності України, який останні роки був символом мужності і незламності українського народу, який демонстрував всьому світові бойовий дух і готовність української армії боронити свою державу»,– йдеться в документі.

Найближчим часом звернення буде доставлене Володимиру Зеленському.

Повний текст звернення:

Звернення запорізьких ветеранів АТО та ООС до Президента України Володимир Зеленського.

Володимире Олександровичу!

Шостий рік поспіль триває неоголошена війна проти українського народу. Російський ворог діє підступно і зухвало – не визнаючи відкрито своєї присутності, прикриваючись брехливими тезами про громадянську війну, Кремль окупував наші землі і наразі не припиняє спроб просунутися вглиб країни.

Шостий рік поспіль кращі сини і доньки українського народу проливають кров за Незалежність. Тисячі загиблих, десятки тисяч поранених, сотні тисяч скалічених доль і ціле покоління дітей, чиї батьки загинули смертю героїв – така ціна синьо-жовтого стягу, який майорить над мирними українськими містами і селами.

Весь цей час нам вдавалося зупиняти агресора, але останні події в країні показують, що зовнішній ворог підіймає голову. І відбувається це не без допомоги ворога внутрішнього.

Відвід українських військ від Станиці Луганської, повернення Росії до ПАРЕ, повернення декомунізованим об’єктам радянських назв, брудна кампанія проти Збройних Сил України, пропозиція надати російській мові статусу регіональної на Донбасі – ці та інші ситуації говорять про серйозну загрозу російського реваншу.

Ще одним тривожним дзвінком стала Ваша заява про скасування параду з нагоди Дня Незалежності України, який останні роки був символом мужності і незламності українського народу, який демонстрував всьому світові бойовий дух і готовність української армії боронити свою державу.

Пане Президенте!

Ви присягнули на вірність України, тримаючи руку на Конституції. Саме в Конституції України закарбована воля українського народу – його прагнення жити в вільній, незалежній, суверенній державі, в Конституції закріплений курс України на ЄС і НАТО. Як Глава держави і як Верховний Головнокомандувач, Ви зобов’язалися усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу, відстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі.

Ми, військовослужбовці, які боронили українські кордони, вимагаємо від Вас дотримуватися своїх головних зобов’язань – берегти цілісність і суверенітет української держави. Ми вимагаємо робити все можливе, для відновлення миру на українській землі, але шляхом перемоги над ворогом, а не шляхом капітуляції. Тому що мир на умовах Кремля – це програш України, це марна загибель кожного її захисника.

Ми вимагаємо не йти на поступки російському агресорові в жодних державотворчих питаннях і зберегти курс на Євроінтеграцію, який український народ обрав під час Революції Гідності.

Ми вимагаємо не руйнувати новітні українські традиції в угоду Кремлю і провести військовий парад до Дня Незалежності, продемонструвавши там самим єдність з українськими захисниками і віддавши шану загиблим за Україну.

В свою чергу висловлюємо готовність всебічно підтримати ініціативи, направлені на протидію агресору з урахуванням державних інтересів України.

Слава Україні! Героям Слава!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ветерани АТО #Звернення запорізьких ветеранів АТО та ООС #Президент України Володимир Зеленський
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...