• Головна
  • Известный запорожец Александр Притула идет в депутаты Верховной Рады
Политические новости
15:00, 18 червня 2019 р.

Известный запорожец Александр Притула идет в депутаты Верховной Рады

Политические новости

Президент Всеукраинской федерации «СПАС», идеолог возрождения украинских традиций и спорта, тренер и общественный деятель Александр Притула принял решение баллотироваться в депутаты Верховной Рады по 76-му избирательному округу, который охватывает Вознесеновский и Хортицкий районы Запорожья.

«Левову частку життя я присвятив відродженню української культури та традицій в Запорізькому краї, виховуючи молодь на цінностях наших пращурів. Культивуючи в молодого покоління принципи невпинного самовдосконалення, любові до спорту та духовного розвитку, я робив і роблю все можливе для того, щоб Запоріжжя стало по справжньому культурною та туристичною столицею Української держави. Нині в моїй боротьбі починається новий етап, адже я прийняв рішення балотуватись до Верховної Ради України, щоб зі стін законодавчого органу держави утверджувати ті принципи, якими жив всі ці роки», - заявил Александр Притула.

Также известный запорожец подчеркнул, что воспитание молодежи – это ключ к будущему успеху страны, поэтому, баллотируясь по 76-му округу, он последовательно продолжает дело своей жизни – создание благоприятного климата для самореализации молодежи в Запорожье.

«Ми маємо будувати державну політику на непорушних принципах захисту землі та людей, а залучення молоді до розвитку України має зупинити кадрову міграцію та сприяти розвитку економіки. Мені боляче дивитися як занепадає Запоріжжя і нинішні вибори це шанс, яким потрібно скористатись, аби відновити інфраструктуру, культурний та економічний рівень нашого міста. Добудувати недобудоване та створити нове», - подчеркнул Притула на своей странице в Facebook

Александр Притула, Парламентские выборы 2019, кандидат в депутаты Верховной Рады 76 избирательный округ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...