«Знаю, як запустити промисловість та забезпечити гідне життя працівникам»: у Запоріжжі Валентин Наливайченко презентував свою президентську програму

На початку січня делегати всеукраїнського з’їзду партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» проголосували за участь свого лідера у майбутніх виборах президента України. Центральна виборча комісія вже зареєструвала Валентина Наливайченка, як офіційного учасника виборів. Вчора, 25 січня, лідер Руху «Справедливість» приїхав до рідного Запоріжжя, щоб представити свою програму змін в країні – відновлення миру, відродження економіки та подолання корупції.

Валентин Наливайченко разом з членами своєї команди ще до початку передвиборчої кампанії підготував детальний план відновлення миру і економіки. Цей програмний документ, який політик збирається втілювати у реальність на посту президента, представили жителям різних міст України.

«Я багато подорожую країною і знаю, що насправді хвилює українців. Коли закінчиться війна, коли нарешті влада почне захищати людей, коли запрацюють українські заводи, коли з’являться гідні зарплати і пенсії, коли нарешті зупинять цей тарифомор. На ці питання я, як майбутній президент України, маю конкретні стратегічні рішення», – ділиться з запоріжцями Валентин Наливайченко.

Лідер Руху «Справедливість» називає три головні напрямки змін в країні: соціальна допомога населенню, новий дієвий проект міжнародної угоди з деокупації нашої країни, а також розвиток економіки.

«Як майбутній президент, я знаю, які кроки потрібно робити з першого дня після оголошення результатів виборів. Цього тижня я представив проект міжнародної угоди з деокупації країни 28 послам країн Європейського Союзу. Дуже важливим є об’єднання зусиль нової влади та міжнародних партнерів у напрямку, зокрема, гуманітарної допомоги. Моя остання зустріч – з високими представниками організації Червоного Хреста. Мені дали чітко зрозуміти: коли в країні зміниться президент і почнеться боротьба з корупцією, Україна зможе отримати більше допомоги від наших міжнародних партнерів», – розповідає Валентин Наливайченко. Політик має багаторічних досвід дипломатичної служби і вже зараз використовує всі свої зв’язки, щоб змінити ситуацію в країні.

Наступний крок Валентина Наливайченка – реалізувати кодекс соціального захисту українців: «Ми маємо дати людям гарні умови життя. Не через покоління, як нам обіцяє нинішня влада, а вже зараз. Перед людьми мають виконуватися всі соціальні зобов’язання – те, що прописано в законодавстві, але ніколи не було реальністю».

Окрім того, кандидат у президенти України разом зі своєю командою підготував галузеву програму відродження економіки нашої держави. «Не можна займатися розвитком держави, сидячі [на Всесвітньому економічному форумі] в Давосі з дорогим шампанським, поки наші громадяни мерзнуть в чергах, – впевнений політик. – Разом з трудовими колективами українських підприємств, членами профільних громадських організацій ми зробили детальний план розвитку економіки країни. Влада повинна не грабувати країну, а відновити її міць конкретними діями. Уряд і парламент мають стати головними інвесторами для запуску нашої економіки».

«Знаю, як запустити промисловість та забезпечити гідне життя працівникам»: у Запоріжжі Валентин Наливайченко презентував свою президентськ..., фото-1

За переконанням Валентина Наливайченка, тільки навівши жорсткий порядок у владі, можна відновити розвиток країни. Для цього політик планує ініціювати закон про імпічмент президента, а також ввести довічне покарання з конфіскацією майна за розкрадання державного бюджету.

«Для мене немає більш важливого завдання, ніж знищити корупцію та відновити соціальну справедливість в країні. Лише минулого року 5 мільярдів доларів, вкрадених у держави, осіли в офшорах. Перший мій крок – повернути ці гроші і інвестувати в український бюджет, – Валентин Наливайченко переконаний, що влада має служити народу. – Ми обов’язково скасуємо недоторканність президента, депутатів і суддів. Рівність всіх перед законом, невідворотність покарання – два ключових принципи справедливої держави. Кожен посадовець має тремтіти перед своїм виборцем і знати: у разі невиконання даних обіцянок – його відкличуть і знімуть з посади».

«Маю величезне натхнення починати президентську кампанію на рідній землі і хочу поділитися з рідними для мене запоріжцями найголовнішим, – каже лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. – Я йду в президенти і зроблю все, щоб відновити мир і повернути країну на шлях розвитку».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии