Біляївський Комбінат та Павлівська сільрада підписали Меморандум про соціальне партнерство

Наприкінці 2018 року керівництво ТОВ «Біляївський збагачувальний Комбінат» запропонувало Павлівській сільській раді підписати Меморандум про соціальне партнерство. Відповідний лист з текстом Меморандуму був 03.01.2019 розміщений на сайті сільради та Комбінату. Зокрема, інвестор зобов’язався діяти в рамках чинного законодавства України щодо здійснення інвестиційної діяльності та брати активну участь у забезпеченні соціально- економічного розвитку й екологічного благополуччя території громади.

9 січня відбулась сесія Павлівської сільської ради. Проект рішення щодо надання дозволу голові сільської ради підписати відповідний Меморандум було підтримано більшістю депутатів з визначенням терміну дії в один рік.

Біляївський Комбінат та Павлівська сільрада підписали Меморандум про соціальне  партнерство, фото-1 Біляївський Комбінат та Павлівська сільрада підписали Меморандум про соціальне  партнерство, фото-2

Для Комбінату Меморандум є результатом тривалої роботи з обговорення всіх аспектів розробки підприємством Біляївського родовища каолінів. Адже два роки тому депутати Павлівської сільської ради зустріли ідею відкриття подібного виробничого підприємства з деякою насторогою. І це не дивно – людей попервах новації часто-густо лякають. Але з того часу місцеві мешканці змогли розібратись у багатьох питаннях. А, зрештою, й побачили в видобутку природних копалин значні можливості для розвитку громади.

І така зміна в настроях була не випадковою. Депутати Вільнянської районної та Павлівської сільської ради, а також всі охочі представники громади відвідали село Івана Франка Пологівського району. Там вже багато років каолін видобувається компанією «Мінерал». Депутати мали змогу відвідати територію кар’єру, поспілкуватись з працівниками та мешканцями села, зустрітись з тамтешніми колегами. Останні й поінформували про значну роль підприємства в формуванні місцевого бюджету і про корисну співпрацю по буденним питанням.

А нещодавно громадськість мала можливість ознайомитись з висновками провідних українських дослідницьких та наукових установ щодо проб води, ґрунтів та каоліну на території запланованої діяльності Комбінату. Згідно результатів дослідження встановлено, що каолін може використовуватися для всіх видів будівництва без обмежень та за радіаційним фактором є безпечним для здоров’я людей, а розробка родовища не призведе до підвищення радіаційного забруднення прилеглої території.

Також, розуміючи в якій непростій ситуації сьогодні знаходяться і окремі люди, і місцеві комунальні установи керівництво ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат»розпочало реалізацію проекту «Соціальна взаємодія». За цей час допомогу було надано як окремим громадянам, так і ряду комунальних бюджетних установ Павлівської громади. Це свідома політика керівництва Комбінату, яке прагне витрачати сили та ресурси на вирішенняпроблем, що реально турбують громаду, а не на «дріб’язкове вовтузання» та подолання штучних перешкод від так званих «активістів».

В цілому Меморандум прийнято для організації системної допомоги з боку Комбінату. Таку допомогу буде надано для розвитку соціально-культурної інфраструктури громади, діяльності її закладів в сфері охорони здоров’я, освіти, культури, соціального забезпечення, ЖКГ, а також - здійснення заходів екологічної безпеки. Меморандум буде реалізовуватись відповідно до конкретних погоджених з депутатами планів. Така практика відповідає європейським принципам ведення соціально відповідального бізнесу. Коли окрім сплати податків, підприємства реалізують програми допомоги конкретним людям та громаді в цілому.

Біляївський Комбінат та Павлівська сільрада підписали Меморандум про соціальне  партнерство, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии