Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін - 061.ua

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін

Лідер  ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко презентувала запоріжцям проект нового економічного курсу України, який передбачає перехід від сировинної до інноваційної економіки та нової Конституції, яку мають ухвалити на всеукраїнському референдумі.

Сьогодні, 9 листопада, відвідала Запоріжжя. В рамках візиту, вона поспілкувалась із студентами та викладачами ЗНТУ, зустрілась з колективом та ознайомилася з діяльністю АТ "Мотор Січ", де на власні очі побачила, як створюється новий вітчизняний гелікоптер «Надія». А також провела відкриту зустріч із мешканцями міста Пологи на центральній площі. 

Юлія Тимошенко почала зустріч із наболілого для запоріжців питання - екології.

"Коли я переїжджала міст, побачила величезну хмару, що висить над вашим містом. Це жах", - сказала вона і додала, що підприємства, які забруднюють навколишнє середовище мають або перейти на нові технології, або сплачувати величезні штрафи. Проте, на її думку, сьогодні в країні за цим ніхто не слідкує.

Відповідаючи на питання під час зустрічей політик зазначила, що виборча кампанія буде наджорсткою і маніпулятивною з боку опонентів.

«Якщо інформаційно на нас впливають потужно, нам стає дуже важко цьому опиратися. Маніпуляція доходить до таких філігранних рівнів, що людина вже не розуміє де біле, а де чорне. Ми 4,5 роки готувалися до того, щоб недопустити фальсифікації на дільницях. На кожній дільниці, а в країні їх близько 30 000, ми створили міні-армію. В нас мінімум 20 людей на кожній дільниці, які знають як недопустити фальсифікації та як з правової точки зору захистити результат. Вони будуть захищати його так, як на фронті захищають Україну і ми не дамо сфальшувати вибори», - запевнила політик.

Що стосується нової Конституції України, то її проект вже є в вільному доступі. Його можна знайти в інтернеті.

«Нова Конституція не може бути прийнята в парламенті. Її потрібно прийняти на референдумі. Якщо наша команда прийде до влади, то перше, що буде зроблено — це проведено референдум, де буде прийнята нова Конституція», - говорить Тимошенко.

Окрім того розроблено Новий економічний курс — це величезний документ, який складається з понад 400 сторінок. Над ним працювала команда фахівців, експертів, промисловців, підприємців, економістів та фінансистів.

«Це українські кадри. Вперше за всю історію України еконічний курс створюють українці. Я не вірю, що хтось окрім нас, створить для нашої країни успішну програму розвитку. Жодна країна світу не хоче бачити Україну серед рівних конкурентів. Програми, які ззовні нав'язані країні: від податкової системи до фінансової політики, від політичних змін до змін в соціальній сфері, не зроблять нас сильнішими. Що сьогодні маємо у підсумку: ми входимо в десятку найбідніших країн світу, за оцінками ООН, ми на 137 місці за рівнем щастя, за останні 4,5 роки в 1,7 раза в валютному обчисленні ми втратили ВВП. Наприклад, вища освіта фінансується майже в три рази менше в доларовому обчисленні, ніж 4,5 роки тому. Ми маємо покладатися на свої інтелектуальні сили, команди і сьогодні вони в Україні працюють», - зазначила лідер ВО «Батьківщина».

Вже за тиждень документ під назвою «Новий економічний курс України» буде у вікі-режимі. Тобто кожен охочий зможе не лише прочитати документ, а й внести свої пропозиції та зауваження до нього. У відкритому доступі він буде півроку.

«Ми хочемо отримати інтелектуальну синергію, спільне розуміння, як будувати наше життя. Ці два документа здатні відкрити дорогу до дуже швидких змін», - запевнила вона.

Підприємство «Мотор Січ» Юлія Тимошенко назвала завод прикладом того, що країна має шанси стати однією з найпотужніших країн Европи за досить коротчий час.

«Мотор Січ» — тому приклад. Нам треба припинити корупцію і неефективне управління країною, припинити байдужість влади до українських підприємств і економіки», - сказала вона.

Як зазначив Вячеслав Колесніков, лідер ВО "Батьківщина" в регіоні, візит Юліх Тимошенко відпочатку планувався й пройшов відкрито для громад:

"Проводячи зустрічі разом з Юлією Володимирівною впевнено стверджую, що кожен отримав можливість за бажанням мати дискусію з Юлією Тимошенко і вони були продуктивні".

Візит до Запоріжжя не обійшовся і без теми будівництва мостових переходів через Дніпро, яке триває вже 14 років. Тимошенко не стала обіцяти добудувати славнозвісні мости.

«Якщо я вам зараз скажу, що мости добудуємо, то думаю в аудиторії буде сміх. Кожен уряд обіцяв. Але, якщо перевірити, скільки грошей вони виділяли, то стане зрозуміло, що уряд, який я очолювала у 2008-2009 роках, той самий кризовий уряд, виділив на добудову мостів більше, ніж усі інші разом взяті», - підсумувала Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» закликала всіх не бути байдужими до політики й не ігнорувати вибори. Незабаром вона презентує нову Конституцію та Новий економічний курс в інших областях.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Бизнес
Предприятия Запорожской области в 2018-м году с прибыли отдали в государственный бюджет 781,1 миллиона гривен. Об этом сообщают в областном управлении ГФС. Это на 220 миллионов гривен (39%) больше, чем в прошлом году. Данные приводятся без учета выплат крупных плательщиков, зарегистрированных в Запорожском управлении Офиса крупных плательщиков налогов ГФС. Наибольшие суммы налога на прибыль обеспечили предприятия оптовой торговли – почти 182 миллиона, прои...
Происшествия
За прошедшие выходные запорожские патрульные остановили 17 водителей в состоянии алкогольного опьянения. Отчет за выходные 19-20 декабря опубликовали на oфициальнoй странице патрульнoй пoлиции Запoрoжья в фейсбуке. За прошедшие выходные сoтрудники пoлиции выписали 200 пoстанoвлений o нарушении правил дoрoжнoгo движения. В частности, запорожские правоохранители остановили 17 водителей в состоянии алкогольного опьянения. Всего 19 и 20 декабря в Запорожье прo...
Происшествия
Сегодня ночью, 21 января, в Запорожской области произошел большой смертельный пожар. Об этом сообщают в областном управлении ГСЧС. Пожар на территории частного дома по ул. Центральной в селе Пискошено Веселовского района. Во время тушения пожара пожарные обнаружили тело мужчины без признаков жизни. Им оказался 56-летний владелец дома. В 4:15 бойцы ГСЧС локализовали возгорание, а в 10:04 – полностью его ликвидировали. Предполагаемая причина пожара – неостор...
Происшествия
Работники металлургической отрасли больше всех страдают профессиональными заболеваниями. Об этом сообщают в областной государственной администрации со ссылкой на местное управление Гоструда. В течение последних трех лет в Запорожской области зарегистрировано 138 случаев хронических профессиональных заболеваний. Подавляющее большинство из них – у ​​работников металлургических предприятий. В 2016 году заболели 43 человека, в 2017 – 47, в 2018 – 48. Профессио...
Общество
Львов и медведей привезли в Васильевский реабилитационный центр из частного зоопарка в Покровске на минувшей неделе. Звери были замучены и очень истощены. Вчера зоозащитники сообщили, что один из льов умер. Об этом они написали на свовей странице в Facebook. “Один из львов, которых мы привезли в зоопарк Пылышенко, все-таки умер. Весь день (19 января) он был в критическом состоянии. Его осматривали несколько ветеринаров на месте, активно начали лечить, но и...
Спорт
Запорожские шашисты – воспитанники городской ДЮСШ №8, где обучают игре в шахматы и шашки – за 2018-й год завоевали 287 наград различного достоинства. Об этом сообщают в пресс-службе мэрии. В прошлом году юные запорожские шахматисты одержали победы на различных соревнованиях городского и областного значения и завоевали 208 медалей. Из них – 76 золотых, 74 серебряных и 58 бронзовых наград. Воспитанники ДЮСШ №8, которые занимаются в отделении шашек, пополнили...
Общество
061 подводит итоги выходных, 19 и 20 января, в Запорожье и области В субботу на Правобережном пляже сотни запорожцев отметили Крещение. Также массово отметили Крещение на Центральном пляже. По факту трагедии под Запорожьем, где погибли двое детей и повесилась их мать, возбудили дело. В Запорожье под зданием полиции пройдет акция в поддержку избитого активиста.  В Запорожье выпившая женщина на машине сбила троих мужчин. Воскресным утром загорелась машина с...
Происшествия
Сегодня в Новобогдановке состоится прощание с бойцом Олегом Будником. 49-летний боец погиб 17 января, во время выполнения боевого задания в Луганском направлении.  По информации штаба АТО, военные подорвались на неизвестном взрывном устройстве. Олег и еще один боец от полученных травм погибли, пятеро - получили боевые травмы.  Будник служил в инженерно-технических войсках, куда перевелся на контракт. Был призван в пятую волну мобилизации.  Читайте также: В...
Бизнес
В 2018 году сотрудники Запорожской таможни ГФС зафиксировали 462 факта нарушения таможенного законодательства гражданами и предприятиями внешнеэкономической деятельности. Об этом сообщает пресс-служба ГФС в Запорожской области. В отношении нарушителей таможенники завели дела на общую сумму 142,9 миллиона гривен, что почти на 111 млн больше, чем в 2017 году. Специалисты таможни рассмотрели 312 материалов, по результатам которых выписали 15,6 миллиона гривен...