• Головна
  • Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін
Политические новости
17:00, 9 листопада 2018 р.

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін

Политические новости
Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін

Лідер  ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко презентувала запоріжцям проект нового економічного курсу України, який передбачає перехід від сировинної до інноваційної економіки та нової Конституції, яку мають ухвалити на всеукраїнському референдумі.

Сьогодні, 9 листопада, відвідала Запоріжжя. В рамках візиту, вона поспілкувалась із студентами та викладачами ЗНТУ, зустрілась з колективом та ознайомилася з діяльністю АТ "Мотор Січ", де на власні очі побачила, як створюється новий вітчизняний гелікоптер «Надія». А також провела відкриту зустріч із мешканцями міста Пологи на центральній площі. 

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін, фото-1

Юлія Тимошенко почала зустріч із наболілого для запоріжців питання - екології.

"Коли я переїжджала міст, побачила величезну хмару, що висить над вашим містом. Це жах", - сказала вона і додала, що підприємства, які забруднюють навколишнє середовище мають або перейти на нові технології, або сплачувати величезні штрафи. Проте, на її думку, сьогодні в країні за цим ніхто не слідкує.

Відповідаючи на питання під час зустрічей політик зазначила, що виборча кампанія буде наджорсткою і маніпулятивною з боку опонентів.

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін, фото-2

«Якщо інформаційно на нас впливають потужно, нам стає дуже важко цьому опиратися. Маніпуляція доходить до таких філігранних рівнів, що людина вже не розуміє де біле, а де чорне. Ми 4,5 роки готувалися до того, щоб недопустити фальсифікації на дільницях. На кожній дільниці, а в країні їх близько 30 000, ми створили міні-армію. В нас мінімум 20 людей на кожній дільниці, які знають як недопустити фальсифікації та як з правової точки зору захистити результат. Вони будуть захищати його так, як на фронті захищають Україну і ми не дамо сфальшувати вибори», - запевнила політик.

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін, фото-3

Що стосується нової Конституції України, то її проект вже є в вільному доступі. Його можна знайти в інтернеті.

«Нова Конституція не може бути прийнята в парламенті. Її потрібно прийняти на референдумі. Якщо наша команда прийде до влади, то перше, що буде зроблено — це проведено референдум, де буде прийнята нова Конституція», - говорить Тимошенко.

Окрім того розроблено Новий економічний курс — це величезний документ, який складається з понад 400 сторінок. Над ним працювала команда фахівців, експертів, промисловців, підприємців, економістів та фінансистів.

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін, фото-4

«Це українські кадри. Вперше за всю історію України еконічний курс створюють українці. Я не вірю, що хтось окрім нас, створить для нашої країни успішну програму розвитку. Жодна країна світу не хоче бачити Україну серед рівних конкурентів. Програми, які ззовні нав'язані країні: від податкової системи до фінансової політики, від політичних змін до змін в соціальній сфері, не зроблять нас сильнішими. Що сьогодні маємо у підсумку: ми входимо в десятку найбідніших країн світу, за оцінками ООН, ми на 137 місці за рівнем щастя, за останні 4,5 роки в 1,7 раза в валютному обчисленні ми втратили ВВП. Наприклад, вища освіта фінансується майже в три рази менше в доларовому обчисленні, ніж 4,5 роки тому. Ми маємо покладатися на свої інтелектуальні сили, команди і сьогодні вони в Україні працюють», - зазначила лідер ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін, фото-5

Вже за тиждень документ під назвою «Новий економічний курс України» буде у вікі-режимі. Тобто кожен охочий зможе не лише прочитати документ, а й внести свої пропозиції та зауваження до нього. У відкритому доступі він буде півроку.

«Ми хочемо отримати інтелектуальну синергію, спільне розуміння, як будувати наше життя. Ці два документа здатні відкрити дорогу до дуже швидких змін», - запевнила вона.

Підприємство «Мотор Січ» Юлія Тимошенко назвала завод прикладом того, що країна має шанси стати однією з найпотужніших країн Европи за досить коротчий час.

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін, фото-6

«Мотор Січ» — тому приклад. Нам треба припинити корупцію і неефективне управління країною, припинити байдужість влади до українських підприємств і економіки», - сказала вона.

Юлія Тимошенко у Запоріжжі обурилась хмарою, що зависла над містом та запропонувала дорогу до швидких змін, фото-7

Як зазначив Вячеслав Колесніков, лідер ВО "Батьківщина" в регіоні, візит Юліх Тимошенко відпочатку планувався й пройшов відкрито для громад:

"Проводячи зустрічі разом з Юлією Володимирівною впевнено стверджую, що кожен отримав можливість за бажанням мати дискусію з Юлією Тимошенко і вони були продуктивні".

Візит до Запоріжжя не обійшовся і без теми будівництва мостових переходів через Дніпро, яке триває вже 14 років. Тимошенко не стала обіцяти добудувати славнозвісні мости.

«Якщо я вам зараз скажу, що мости добудуємо, то думаю в аудиторії буде сміх. Кожен уряд обіцяв. Але, якщо перевірити, скільки грошей вони виділяли, то стане зрозуміло, що уряд, який я очолювала у 2008-2009 роках, той самий кризовий уряд, виділив на добудову мостів більше, ніж усі інші разом взяті», - підсумувала Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» закликала всіх не бути байдужими до політики й не ігнорувати вибори. Незабаром вона презентує нову Конституцію та Новий економічний курс в інших областях.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...