«Ми – партія реальної дії»: у Запоріжжі лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький зустрівся з містянами, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У п’ятницю, 23 серпня, до Запоріжжя приїхав народний депутат України, засновник полку «Азов» Андрій Білецький. Лідера політичної партії «Національний корпус» в обласному центрі молоді зустрічала повна зала людей.

«Треба не лише знати, що коїться на фронті чи у волонтерському русі, необхідно відчувати країну, її жителів. Тому я регулярно їжджу містами, розповідаю про «Національний корпус», про об’єднання націоналістів «Національний маніфест». Втім, головна мета моїх поїздок – почути людей, – розповідає Андрій Білецький. – Людей хвилює незупинена війна, депопуляція країни, деградація економіки. Я відчуваю повну деморалізацію людей. Наша задача – запевнити, що є велика кількість організованих в національному русі українців, які вже зараз борються за краще майбутнє».

Андрій Білецький впевнений: не можна реально змінити ситуацію на місцях, у містах та селах, не вирішивши великі проблеми всеукраїнського масштабу. На думку лідера «Національного корпусу», зараз в багатьох сферах державного життя ситуація настільки критична, що через декілька років це можна призвести до знищення країни.

«Якщо охарактеризувати теперішній стан речей в країні одним словом, цим словом буде «катастрофа», – каже Андрій Білецький. – Україна знаходиться в катастрофічному стані, багато в чому – на межі між життям і смертю».

Засновник «Азову» називає п’ять базових проблем, які заважають країні розвиватися. Першою, на його думку, є проблема війни на сході – те, що фізично загрожує існуванню держави та української нації.

«В «порошенківському» варіанті «ні війни, ні миру» протистояння затягнеться на десятиліття. За роки очікування вирішення військового конфлікту через санкції або «доброго дядю» з Європи чи США, Росія весь час підсилювалася. На сьогодні агресор розгорнув угруповання, розбудував військову інфраструктуру по всьому периметру кордону України – від берега Чорного моря до південно-західного кордону з Придністров’ям. Для Росії контроль над Україною є ключовим для реалізації імперського проекту. Тому вона не зупиниться, – впевнений лідер «Національного корпусу». – Нещодавно в Києві пройшов святковий парад. Для мене це гра на показ: старі радянські генерали у новій формі, сучасне озброєння, яке жодного разу не використовували в АТО. Потрібен не піар, а реальна нова техніка, нове озброєння, нова бойова підготовка. Весь цей час влада фактично не розбудовала систему національної безпеки, а робила показові виступи до найближчих виборів та заробляла на корупційних схемах».

Не менше важливою проблемою України Андрій Білецький називає вимирання населення. На його думку, держава зараз втрачає найважливіший потенціал – власну націю.

«В 1991-му році було 52 мільйонів українців. Сьогодні – менше 37 мільйонів. За неповні 30 років зникла майже третина населення. Головне надбання країни – не територія, яку можна повернути, а людський потенціал. Люди – це мобілізаційний резерв, це інтелект країни, це її характер, це руки, які будуть розбудовувати економіку. Країна, що втрачає своїх людей, втрачає шанси на те, щоб бути щасливою та багатою., – стверджує політик. – Європа вимирає, навіть, швидше за Україну. Ці втрати вона поповнює не сирійськими біженцями, а українцями – кваліфікованими та освіченими. Жодного разу не чув, щоб Порошенко або Гройсман хвалилися поверненням людей з-за кордону. Це, напевно, єдина влада в світі, яка гордиться великою кількістю людей, які виїжджають за кордон, які фактично втікають з країни».

Серед проблем, які заважають Україні розвиватися, засновник «Азову» також назвав корупційні злочини.

«Корупція – історія, яка стосується кожного українця. Ніхто в Україні не може пояснити, як можна до середньої ціні на вугілля у Голландії додати вартість 6 тисяч кілометрів транспортних затрат і назвати це середньою ціною на вугілля за формулою «Роттердам+». І при цьому продовжувати купувати вугілля в «ДНР» та «ЛНР» через Росію. Ніхто не може пояснити, як в найбіднішій країні Європи керівники «Нафтогазу» можуть отримати 50 мільйонів доларів премії за перемогу у стокгольмському арбітражі. Ми ще жодного копійки з Росії не отримали, а премію державним посадовцям вже заплатили, – каже Білецький. – Поговоримо про військову сферу. Наша команда провела аудит закупівель Збройних сил та Нацгвардії через систему «Прозоро». Так от, 30-40% від вартості – це суми відкатів. Кожна третя гривня витрачається «наліво». Тобто з трьох мільярдів українського військового бюджету один мільярд зникає у чужій кишені. І це тільки про закупівлі через «Прозорро», я вже не кажу про багатомільйонні військові замовлення під грифом «секретно».

Четверта проблема Україна, на думку Андрій Білецького, це відсутність безпеки на вулицях. Команда націоналістичного руху вже сьогодні змінює ситуацію з допомогою «Національних дружин».

«Українці мають відчувати себе в безпеці. По статистиці цієї влади кількість злочинів з роками зменшується. Але ж ми виходимо на вулицю, читаємо стрічку новин і чудово знаємо, що ситуація набагато гірше. Ми бачимо: в Україні ґвалтують, вбивають людей, розстрілюють поліцейських, – розповідає лідер «Національного корпусу». – На думку світової спільноти, Україна – перша в Європі за кількістю нападів, ми – перші в Європі за рівнем дитячого алкоголізму. І це питання не виховання людей, це питання безпекової ситуації в країні».

П’ятий виклик для України лідер «Національного корпусу» – деморалізацію людей – на Андрій Білецький називає найскладнішим.

«Люди дуже сильно зневірилися і почали по-іншому ставитися до своєї країни. Сьогодні Україна для багатьох це тимчасове місце проживання, немов гуртожиток. У гуртожитку людина не збирається клеїти шпалери, ремонтувати шибки. Люди з таким відношенням до країни є набагато небезпечнішими, ніж чотири попередні виклики, про які я говорив раніше, – каже засновник «Азову». – На Волині, де живуть мої родичі, зараз майже не можна знайти клаптика лісу. У цій пустелі можна знімати фільм «Марсіанин». На Полтавщині, на Харківщині, Миколаївщині – потягами вивозять чорнозем в Європу. В Україні продають землю, знищують природу. Хтось скаже, це через те, що українці – несвідома нація. Я не погоджуюсь. У 2014-му році «Азов» починався з 50 людей. Коли ми їхали до Бердянська створювати «Азов», ми нічого не мали. Незабаром у нас була величезна черга добровольців, поміч волонтерів, техніка та зброя».

За словами Андрія Білецького, «Національний корпус» – це рух боротьби саме з п’ятим викликом. Рецепт змін, на думку засновника «Азову» простий: досить скиглити про важку долю, треба починати працювати, не чекаючи допомоги від державного апарату, знаходити однодумців і власноруч змінювати ситуацію на вулицях, в освіті, економіці прямо зараз». Саме так, як це робить «Національний корпус».

«Ми не чекаємо перемоги на виборах. Ми робимо зміни вже зараз. Наші сьогоднішні дії –ось наша передвиборча програма. «Національний корпус» вже зробив сотні проектів: патріотичне виховання молоді, робота спортивних таборів по всій країні, проект «Пам'ять нації», безпекові проекти, допомога людям та багато іншого. Ми – партія реальної дії. Така робота ефективніша, ніж телевізійні ефіри, ніж білборди по всій країні, ніж «гречка» на виборах. Наші дії вже говорить за нас, а люди в нас вірять», – впевнений лідер «Національного корпусу».

Частину зустрічі Андрій Білецький присвятив спілкуванню з присутніми, відповівши на всі їхні запитання: щодо фінансування партії, дитячі табори, плану завершення війни, розвитку промисловості, а також чув подяки – за поміч фронтовикам і роботу з молоддю.

Рух «Національний корпус» буде брати участь у президентських та парламентських виборах. Українські націоналісти з різних політичних сил підписали «Національний маніфест» та будуть спільно йти на вибори, щоб здобути перемогу та продовжувати змінювати країну.

Запорожье билецкий азов выборы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
Актуальность
12
(3 оценки)
Автор
12
(3 оценки)
Изложение
12
(3 оценки)
Я рекомендую
4 человека рекомендуют
Общество
В Запорожье возле туристических объектов заповедника «Хортица» высадили 550 саженцев деревьев и кустарников. Об этом сообщают на сайте Запорожской ОГА. Высадку зеленых насаждений провели на деньги, выделенные из экологического фонда на озеленение заповедника. Саженцы и высадку обеспечили специалисты КП «Зеленхоз». По словам руководства области, в этом году из экофонда на эти цели выделили 1,5 миллиона гривен. Кроме этого, 800 тысяч направили на мероприятия...
Происшествия
В Запорожской области на взятке задержали следователя-вымогателя. Об этом сообщают в областном управлении полиции. Сотрудники Васильевского отдела полиции открыли уголовное производство по факту хранения наркотиков одним из военнослужащих местных воинских частей. Впрочем, в разговоре с военнослужащим старший следователь полиции, который занимался материалами производства, предложил ему избежать ответственности – за 300 долларов. На следующей встрече военно...
Криминал
В Запорожской области полицейские обнаружили нелегальную автозаправочную станцию. Об этом сообщают в областном управлении полиции. Горюче-смазочные материалы в селе Малой Белозерке, что в Васильковском районе, продавал без предусмотренных разрешительных документов 58-летний местный предприниматель. Чтобы избежать ответственности и проблем с правоохранителями, владелец незаконного бизнеса пришел к правоохранителям с взяткой. Предприниматель приехал «решить...
Общество
В четверг, 22 ноября, в Запорожье приезжает Сергей Жадан с группой «Лінія Маннергейма». Об этом сообщают организаторы. Известный украинский писатель с музыкальной группой «Лінія Маннергейма» выступит в нашем городе с концертом в рамках всеукраинского тура в поддержку нового альбома «Бої без правил». Концерт состоится в рок-клубе «Rock Sich» (ДК «Титан», ул. Победы 131), в 19:00. Билеты (стоимость – 150 гривен) можно приобрести на входе в рок-клуб. «Лінія М...
Власть
Бюро демократических инициатив "ДІЙ-Запоріжжя" подало в суд на исполнительный комитет Запорожского горсовета из-за того, что тот нарушил процедуру, принимая решение о повышении тарифов на проезд в общественном транспорте. Об этом 061 рассказали в организации. "В пятницу, 26 октября, на сайте Запорожского горсовета появился проект решения о повышении тарифа. А уже в понедельник, 29 октября, это решение приняли. По закону, проект должен провисеть на сайте к...
Общество
КП «Запорожэлектротранс» получило еще четыре кузова для «Запорожского трамвая». Информация об этом появилась на официальной странице мэра в Facebook. "До конца года на предприятии завершат сборку двух. Таким образом, на линиях будут работать уже 6 трамваев запорожского производства. Все 12 европейских трамваев также доставлены в Запорожье. 6 из них уже перевозят пассажиров. Кроме того, в этом году парк муниципального транспорта пополнится 19 новыми автобус...
Общество
17-летний житель Бердянска Дмитрий Волканов прошел в прямые эфиры телешоу «Х-фактор». Юноша занял последнее место в категории «парни» у Андрея Данилко. Об этом пишет сайт «Первый запорожский». Бердянского парня выбрали из 250 участников тренировочного лагеря. После всех испытаний Дмитрий попал в самую сильную категорию «парни», которой опекается Андрей Данилко. Для Дмитрия судья сделал исключение и оставил в шоу в своей категории вместо троих – четверых па...
Происшествия
Сегодня, 20 ноября, с 9 утра в Запорожье на сутки перекресток улиц Полевой и Говорухи. Об этом сообщило управление по вопросам транспортного обеспечения и связи Запорожского городского совета в 10 часов утра. Сегодня, 20 ноября, с 9.00 до 9.00 21 ноября, в связи с проведением ремонтных работ, будет перекрыто движение транспорта на перекрестке Полевая - Говорухи. Автобусы, работающие на маршрутах общего пользования № 31, 63, 63а, 76, 80, 85 будут осуществля...
Общество
Сегодня, 19 ноября, в Запорожье несколько десятков активистов провели мирный пикет у здания епархии Украинской Православной Церкви Московского Патриархата. Об этом сообщает корреспондент 061. Бойцы АТО, представители бывшей самообороны Майдана, общественники и горожане вышли на акцию, чтобы поддержать создание украинской Православной Помесной Церкви. Люди держали в руках плакаты с надписью: "Хватит провокаций", "Церковной войне не быть", "За единую помес...