«Ми – партія реальної дії»: у Запоріжжі лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький зустрівся з містянами, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У п’ятницю, 23 серпня, до Запоріжжя приїхав народний депутат України, засновник полку «Азов» Андрій Білецький. Лідера політичної партії «Національний корпус» в обласному центрі молоді зустрічала повна зала людей.

«Треба не лише знати, що коїться на фронті чи у волонтерському русі, необхідно відчувати країну, її жителів. Тому я регулярно їжджу містами, розповідаю про «Національний корпус», про об’єднання націоналістів «Національний маніфест». Втім, головна мета моїх поїздок – почути людей, – розповідає Андрій Білецький. – Людей хвилює незупинена війна, депопуляція країни, деградація економіки. Я відчуваю повну деморалізацію людей. Наша задача – запевнити, що є велика кількість організованих в національному русі українців, які вже зараз борються за краще майбутнє».

Андрій Білецький впевнений: не можна реально змінити ситуацію на місцях, у містах та селах, не вирішивши великі проблеми всеукраїнського масштабу. На думку лідера «Національного корпусу», зараз в багатьох сферах державного життя ситуація настільки критична, що через декілька років це можна призвести до знищення країни.

«Якщо охарактеризувати теперішній стан речей в країні одним словом, цим словом буде «катастрофа», – каже Андрій Білецький. – Україна знаходиться в катастрофічному стані, багато в чому – на межі між життям і смертю».

Засновник «Азову» називає п’ять базових проблем, які заважають країні розвиватися. Першою, на його думку, є проблема війни на сході – те, що фізично загрожує існуванню держави та української нації.

«В «порошенківському» варіанті «ні війни, ні миру» протистояння затягнеться на десятиліття. За роки очікування вирішення військового конфлікту через санкції або «доброго дядю» з Європи чи США, Росія весь час підсилювалася. На сьогодні агресор розгорнув угруповання, розбудував військову інфраструктуру по всьому периметру кордону України – від берега Чорного моря до південно-західного кордону з Придністров’ям. Для Росії контроль над Україною є ключовим для реалізації імперського проекту. Тому вона не зупиниться, – впевнений лідер «Національного корпусу». – Нещодавно в Києві пройшов святковий парад. Для мене це гра на показ: старі радянські генерали у новій формі, сучасне озброєння, яке жодного разу не використовували в АТО. Потрібен не піар, а реальна нова техніка, нове озброєння, нова бойова підготовка. Весь цей час влада фактично не розбудовала систему національної безпеки, а робила показові виступи до найближчих виборів та заробляла на корупційних схемах».

Не менше важливою проблемою України Андрій Білецький називає вимирання населення. На його думку, держава зараз втрачає найважливіший потенціал – власну націю.

«В 1991-му році було 52 мільйонів українців. Сьогодні – менше 37 мільйонів. За неповні 30 років зникла майже третина населення. Головне надбання країни – не територія, яку можна повернути, а людський потенціал. Люди – це мобілізаційний резерв, це інтелект країни, це її характер, це руки, які будуть розбудовувати економіку. Країна, що втрачає своїх людей, втрачає шанси на те, щоб бути щасливою та багатою., – стверджує політик. – Європа вимирає, навіть, швидше за Україну. Ці втрати вона поповнює не сирійськими біженцями, а українцями – кваліфікованими та освіченими. Жодного разу не чув, щоб Порошенко або Гройсман хвалилися поверненням людей з-за кордону. Це, напевно, єдина влада в світі, яка гордиться великою кількістю людей, які виїжджають за кордон, які фактично втікають з країни».

Серед проблем, які заважають Україні розвиватися, засновник «Азову» також назвав корупційні злочини.

«Корупція – історія, яка стосується кожного українця. Ніхто в Україні не може пояснити, як можна до середньої ціні на вугілля у Голландії додати вартість 6 тисяч кілометрів транспортних затрат і назвати це середньою ціною на вугілля за формулою «Роттердам+». І при цьому продовжувати купувати вугілля в «ДНР» та «ЛНР» через Росію. Ніхто не може пояснити, як в найбіднішій країні Європи керівники «Нафтогазу» можуть отримати 50 мільйонів доларів премії за перемогу у стокгольмському арбітражі. Ми ще жодного копійки з Росії не отримали, а премію державним посадовцям вже заплатили, – каже Білецький. – Поговоримо про військову сферу. Наша команда провела аудит закупівель Збройних сил та Нацгвардії через систему «Прозоро». Так от, 30-40% від вартості – це суми відкатів. Кожна третя гривня витрачається «наліво». Тобто з трьох мільярдів українського військового бюджету один мільярд зникає у чужій кишені. І це тільки про закупівлі через «Прозорро», я вже не кажу про багатомільйонні військові замовлення під грифом «секретно».

Четверта проблема Україна, на думку Андрій Білецького, це відсутність безпеки на вулицях. Команда націоналістичного руху вже сьогодні змінює ситуацію з допомогою «Національних дружин».

«Українці мають відчувати себе в безпеці. По статистиці цієї влади кількість злочинів з роками зменшується. Але ж ми виходимо на вулицю, читаємо стрічку новин і чудово знаємо, що ситуація набагато гірше. Ми бачимо: в Україні ґвалтують, вбивають людей, розстрілюють поліцейських, – розповідає лідер «Національного корпусу». – На думку світової спільноти, Україна – перша в Європі за кількістю нападів, ми – перші в Європі за рівнем дитячого алкоголізму. І це питання не виховання людей, це питання безпекової ситуації в країні».

П’ятий виклик для України лідер «Національного корпусу» – деморалізацію людей – на Андрій Білецький називає найскладнішим.

«Люди дуже сильно зневірилися і почали по-іншому ставитися до своєї країни. Сьогодні Україна для багатьох це тимчасове місце проживання, немов гуртожиток. У гуртожитку людина не збирається клеїти шпалери, ремонтувати шибки. Люди з таким відношенням до країни є набагато небезпечнішими, ніж чотири попередні виклики, про які я говорив раніше, – каже засновник «Азову». – На Волині, де живуть мої родичі, зараз майже не можна знайти клаптика лісу. У цій пустелі можна знімати фільм «Марсіанин». На Полтавщині, на Харківщині, Миколаївщині – потягами вивозять чорнозем в Європу. В Україні продають землю, знищують природу. Хтось скаже, це через те, що українці – несвідома нація. Я не погоджуюсь. У 2014-му році «Азов» починався з 50 людей. Коли ми їхали до Бердянська створювати «Азов», ми нічого не мали. Незабаром у нас була величезна черга добровольців, поміч волонтерів, техніка та зброя».

За словами Андрія Білецького, «Національний корпус» – це рух боротьби саме з п’ятим викликом. Рецепт змін, на думку засновника «Азову» простий: досить скиглити про важку долю, треба починати працювати, не чекаючи допомоги від державного апарату, знаходити однодумців і власноруч змінювати ситуацію на вулицях, в освіті, економіці прямо зараз». Саме так, як це робить «Національний корпус».

«Ми не чекаємо перемоги на виборах. Ми робимо зміни вже зараз. Наші сьогоднішні дії –ось наша передвиборча програма. «Національний корпус» вже зробив сотні проектів: патріотичне виховання молоді, робота спортивних таборів по всій країні, проект «Пам'ять нації», безпекові проекти, допомога людям та багато іншого. Ми – партія реальної дії. Така робота ефективніша, ніж телевізійні ефіри, ніж білборди по всій країні, ніж «гречка» на виборах. Наші дії вже говорить за нас, а люди в нас вірять», – впевнений лідер «Національного корпусу».

Частину зустрічі Андрій Білецький присвятив спілкуванню з присутніми, відповівши на всі їхні запитання: щодо фінансування партії, дитячі табори, плану завершення війни, розвитку промисловості, а також чув подяки – за поміч фронтовикам і роботу з молоддю.

Рух «Національний корпус» буде брати участь у президентських та парламентських виборах. Українські націоналісти з різних політичних сил підписали «Національний маніфест» та будуть спільно йти на вибори, щоб здобути перемогу та продовжувати змінювати країну.

Запорожье билецкий азов выборы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
Актуальность
12
(3 оценки)
Автор
12
(3 оценки)
Изложение
12
(3 оценки)
Я рекомендую
4 человека рекомендуют
Общество
Запорожская местная прокуратура №2 обратилась с иском в Хозяйственный суд Запорожской области с требованием передать в государственную собственность здание площадью 800 квадратных метров, расположенное у стадиона “Славутич — Арена”. Им владеет фирма, соучредители которой входят в окружение Евгения Анисимова, находящегося в международном розыске. Хозяйственный суд Запорожской области назначил подготовительное заседание по иску прокуратуры на 2 октября. Речь...
Происшествия
28-летний запорожец получил админпротокол за ложный вызов полиции. Об этом сообщают в областном управлении полиции. Сегодня утром, 20 сентября, запорожец обратился в полицию и сообщил о похищении своего автомобиля ЗАЗ-1102 «Таврия». На розыск транспортного средства направили личный состав отделов и отделений полиции области и патрульных полицейских. В Запорожской области объявили оперативный план «Перехват». Уже через 30 минут сотрудники криминальной полиц...
Общество
В Запорожье директор КП “Таврический дом инвалидов Запорожского областного совета” подозревается в незаконном использовании труда людей с психическими заболеваниями. Он и медсестра, подозреваемая в соучастии, являются депутатами местного сельсовета. Дом инвалидов находится в селе Таврическом Ореховского района. В нем содержатся люди с психическими заболеваниями, лишенные опеки близких. Помимо гериатрического отделения (для пожилых) в учреждении функциониру...
Новости компаний
Что может быть лучше, чем приготовленное на свежем воздухе румяное мясо на мангале? Шашлык – главное блюдо отдыха на природе. Его делают из свинины, говядины, курятины, но традиционно для него используют мясо баранов или овец. В чём преимущества баранины? В ней присутствуют витамины группы B и фолиевая кислота, которые отвечают за здоровье нервной системы и обмен веществ. Мякоть содержит необходимые организму фосфор, калий, натрий и железо, участвующее в о...
Происшествия
С 28 сентября в Запорожье продолжатся ремонтные работы на плотине Днепрогэса. Об этом сообщают в пресс-службе филиала «Днепровская ГЭС» ПАО «Укргидроэнерго». На автодорожном переезде через сооружение Днепровской ГЭС продолжатся работы по реконструкции, которые начались в 2017-м году. С 28 сентября планируется начало работ по замене деформационных швов. Со следующей субботы движение по одной их четырех полос проезжей части автодороги будет поочередно закрыт...
Происшествия
Сегодня, 20 сентября, в Запорожье маршрутное такси врезалось в Porsche Cayenne. Об этом сообщают в патрульной полиции. На ул. Моторостроителей, 25 произошло столкновение. Mercedes-Benz 89-го маршрута под управлением 42-летнего водителя столкнулся с Porsche Cayenne. Элитная иномарка, судя по фото, получила незначительные повреждения. На месте происшествия работали патрульные полицейские. На водителя маршрутного такси составили протокол за нарушение пунктов...
Суд с Гришиным
Депутат Запорожского областного совета Ярослав Гришин подал в суд на журналистов редакции 061.ua. Судебное заседание начнется завтра, 21 сентября, в Шевченковском районном суде в 9.00. В исковом заявлении Гришин требует опровержения информации, опубликованной в материале "Запорожские медики, приехавшие на вызов по ДТП Гришина, не посчитали сбитого мужчину пьяным". Гришин утверждает, что этой публикацией ему нанесен моральный ущерб: якобы комментарии пользо...
Общество
Лучшие курсы и школы образование в Запорожье - Сделай свой выбор! В современном мире получить конкурентные преимущества на рынке труда можно лишь постоянно обучаясь. На сегодняшний день очень много школ и курсов, которые имеют сразу несколько направлений, поэтому необходимо понимать, у кого какое направление более развито, какая школа имеет лучшую базу для обучения той или иной профессии. Поиск подобной информации занимает массу времени, поэтому сайт город...
Общество
По делу о заказном убийстве Виталия Олешко задержаны еще несколько подозреваемых, ранее совершавших тяжкие и особо тяжкие преступления. Об этом полицейский заявил на рабочем совещании в Запорожье. При этом он не уточнил число задержанных. “Кроме этого полицейские задержали еще несколько лиц, за тяжкие и особо тяжкие преступления, которые обоснованно подозреваются в причастности к совершению резонансного убийства”, - приводит слова Аброськина пресс-служба Г...