Запорожская облгосадминистрация: автобусы куплены честно и по правилам

Управление по делам прессы и информации обнародовало официальное заявление Запорожской облгосадминистрации, которая опровергает обвинения, высказанные средствами массовой информации, в коррупции и использовании средств не по назначению при проведении тендера на продажу школьных автобусов.

"З метою забезпечення якісного перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості та на виконання "Програми розвитку освіти Запорізької області на 2006-2009 роки", з обласного бюджету у 2008 році було виділено 3,0 млн. гривень для придбання 15 шкільних автобусів.

Тендерні закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства проводив тендерний комітет управління освіти і науки облдержадміністрації.
На час розкриття тендерних (цінових) пропозицій на адресу тендерного комітету управління освіти і науки облдержадміністрації, як головного розпорядника коштів та замовника, надійшло три пропозиції. До процедури оцінки було допущено одну пропозицію, яка відповідала усім технічним, кваліфікаційним, іншим вимогам замовника та була найнижча за ціною. Переможця було визнано на основі таких критеріїв: ціна тендерної пропозиції; умови розрахунків; якість та функціональні характеристики, екологічна чистота; післяпродажне обслуговування.

Порушень вимог чинного законодавства з боку посадових осіб обласної державної адміністрації під час проведення тендерних процедур по закупівлі шкільних автобусів не встановлено. На даний час проти посадовців облдержадміністрації не порушено жодної кримінальної справи, а також не вжито будь-яких заходів примусового обмеження у пересуванні з боку правоохоронних органів..."

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии