• Головна
  • Запорожцы просят горсовет выделить денег на Центр передержки животных
11:34, 2 березня 2018 р.

Запорожцы просят горсовет выделить денег на Центр передержки животных

Центр создали на бумаге, а денег на него не дали

Запорожцы опубликовали петицию, в которой просят горсовет Запорожья выделить деньги на Центр передержки животных. До конца голосования осталось 45 дней, а петиция набрала уже 235 из 750 необходимых голосов. Об этом сообщает 061 со ссылкой на электронную петицию.

Запорожский горсовет решением от 26.04.2017 утвердил "Программу обращения с животными в г. Запорожье на период 2017-2022 годы (далее - Программа), которая направлена ​​на уменьшение численности бездомных животных в г. Запорожье гуманным путем (то есть путем стерилизации) и работу с населением по внедрению ответственного отношения и стандартов гуманного обращения с животными. Однако, к сожалению, депутаты Запорожского городского совета не выделили ни копейки на создание и обустройство специального места, где можно было бы передерживать животных, оказывать им медицинскую помощь.

"Створення такого місця є вкрай необхідним у зв`язку з наступним:

1. Часті випадки, коли люди просять прибрати з території школи, дитячого садка, лікарні, та навіть, двору, агресивну собаку. Таку собаку треба відловити, але місця, куди можна було б її привезти і проводити її соціалізацію, в нашому місті немає.

2. Бувають випадки, коли собака загубилась і до пошуку її господаря її треба десь перетримати. Часто це великі собаки чи собаки бійцівських порід, яких бояться люди і яких неможна залишати на вулиці без догляду.

3. Кому не повезло з сусідами, ті знають, що є так звані "хордери", які збирають в себе дома котів, собак, не здійснюють належного догляду за ними, через що сморід і нечистоти розносяться по всьому під`їзду. Вони порушують як права людей, так і права тварин. У таких людей тварин треба вилучати, але, знову ж таки, відсутнє місце, де можна було б їх перетримувати для пошуку нових власників.

4. Ну, і ніхто з нас не вічний, бувають випадки, коли людина помирає, і її улюблена киця чи песик залишаються без нагляду, і часто - без домівки. Знову ж таки, необхідне місце, де можна було б перетримати таких тварин для пошуку ним нових власників.

Крім того, у відповідності до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" виловлені безпритульні домашні тварини обов'язково мають утримуватися на карантинних майданчиках. Подібних майданчиків в місті немає і не передбачається", - говорится в петиции.

Читайте также:В Запорожье от многоэтажки сплошным полотном отвалилось почти все утепление, - ФОТОФАКТ

Запорожцы просят горсовет выделить денег на Центр передержки животных, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр #передержка #животные #собаки #Запорожье #петиция
12,0
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Знищені документи і воєнний стан: що не так з комерційною забудовою біля обласної бібліотеки у Запоріжжі
У Вільнянську виконали останню волю жінки, яка попросила після смерті передати всі заощадження хворим дітям та сиротам
В Запорізькій області немає потреби оголошувати обов'язкову евакуацію населення з підконтрольних територій, - ЗОВА
Кількість загиблих васлідок ракетного удару по Запоріжжю зросла: в лікарні помер хлопець
Оголошення
live comments feed...