• Головна
  • Повірене діагностичне обладнання – гарант якості медичних послуг
Новини компаній
11:00, 19 лютого 2018 р.

Повірене діагностичне обладнання – гарант якості медичних послуг

Новини компаній
Повірене діагностичне обладнання – гарант якості медичних послуг

Не зважаючи на активне впровадження у медичній сфері новітніх технологій, ультразвукова діагностика продовжує залишатись одним з провідних методів клінічних досліджень.

Сучасні апарати ультразвукової діагностики дають можливість отримувати широкий спектр інформації якісного і кількісного характеру про клінічний стан пацієнта. Адже вони не тільки відображають внутрішню будову людського організму, а й мають широкі вимірювальні можливості. Так, наприклад, режим двомірної візуалізації (В-режим) застосовується для відображення досліджуваного органу, а також визначення його геометричних параметрів. У той же час допплерівські режими призначені передусім для отримання кількісної інформації, зокрема, такої як оцінка і вимірювання спектру швидкостей кровотоку в серці і судинах пацієнта.

Згідно із Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» ультразвукові та допплерівські діагностичні апарати віднесені до законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які підлягають щорічній повірці. При цьому відповідно до цього закону відповідальність за своєчасне проведення періодичної повірки законодавчо регульованих ЗВТ несуть суб`єкти господарювання, які їх експлуатують.

Хоча ультразвукове діагностичне обладнання досить надійне, періодична повірка дозволяє виявити поступове погіршення якості зображення і зниження точності вимірювань перш, ніж це зможе вплинути на якість діагностики пацієнтів.

Закликаємо керівників медичних установ міста Запоріжжя і Запорізької області потурбуватись про організацію своєчасного проведення періодичної повірки клініко-діагностичного обладнання та запрошуємо до співпраці з ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»!

Висококваліфіковані фахівці нашого підприємства мають багаторічний досвід проведення повірки приладів медичного призначення, а також контролю їх вихідних параметрів, забезпечені сучасним метрологічним обладнанням, затвердженими методиками повірки та необхідними нормативними документами для якісного виконання зазначених робіт.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (061) 289-98-73.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...