• Головна
  • Брыль VS Кривохатько: судебное разбирательство перешло в перепалку через Фейсбук и СМИ
17:36, 27 січня 2018 р.

Брыль VS Кривохатько: судебное разбирательство перешло в перепалку через Фейсбук и СМИ

Брыль VS Кривохатько: судебное разбирательство перешло в перепалку через Фейсбук и СМИ

Кривохатько заявил, что Брыль давит на суд. На что губернатор ответил, что нардеп просто не умеет достойно проигрывать 

История с судом между нардепом Вадимом Кривохатько и главой Запорожской ОГА Контантином Брылем продолжается. Оппоненты устроили словесную перепалку через СМИ и соцсети. Об этом сообщает 061.

Напомним, на днях губернатор Брыль написал, что он выиграл суд у Кривохатько, и теперь нардепу придется опровергнуть свои обвинения в адрес главы ОГА.

После публикаций на эту тему пресс-служба Вадима Кривохатько разослала письма по запорожским редакциям с комментарием нардепа. Он заявил, что судья действовал в интересах Брыля.

"Не зважаючи на клопотання перенести, у зв’язку із моєю відсутністю, розгляд справи на іншу дату, голова Апеляційного суду Запорізької області Бєлка В.Ю., який був суддею-доповідачем, провів засідання у відсутність відповідача та його представника, чим порушив моє право на захист у суді. Чому так сталось? Вважаю, що голова Апеляційного суду Запорізької області Бєлка В.Ю. діяв на користь та в інтересах голови Запорізької ОДА Бриля К.І., оскільки дана постанова порушує мої права, як народного депутата України та створює умови для перешкоджання моїй депутатській діяльності. Ймовірно за все, К.Бриль чинив тиск на орган правосуддя, тим самим наражаючи суддю на притягнення в подальшому до відповідальності за винесення неправосудного рішення", - написал Кривохатько.

По его словам, Брыль опубликовал решение суда до того, как документ появился в реестре судебных решений. А значит - утверждает Кривохатько - Брыль заранее знал решение.

"Щодо зобов’язання спростовувати викладену мною в депутатських зверненнях інформацію, зазначаю, що звернення – це одна з форм діяльності народного депутата, тому зобов’язувати мене спростовувати інформацію, викладену в запиті чи зверненні, є грубим порушенням закону, яке тягне за собою кримінальну відповідальність", - считает нардеп.

Кривохатько заявил, что будет подавать кассацию.

"Сподіваюсь, що голова Запорізької ОДА Бриль К.І. та голова Апеляційного суду Запорізької області Бєлка В.Ю. найближчим часом будуть притягнуті до відповідальності за прийняття неправосудних рішень та перешкоджання депутатській діяльності народного депутата України", - говорит он.

На это заявление уже отреагировал Константин Брыль на своей странице в Фейсбук.

"Шановний Вадиме Вікторовичу! Ви досить дивно розумієте слово "спростування". Цей термін зовсім не означає розповсюдження "нових неправдивих тверджень з наклепницьким характером"… Причому, одночасно намагаючись полити брудом мене та суддю апеляційного суду", - написал он. 

"Проте, ці закиди жодним чином не підтверджено і не обґрунтовано, і надіслання скарг народним депутатом, у даному випадку, є нічим іншим, як зведенням рахунків з судом, який прийняв не таке рішення, як хотілося б Кривохатько. Більш того, здається це і є спробою тиску на суд. Як підтвердження "замовного характеру постанови" Кривохатько називає свою не здатність не тільки з'явитись до суду, а й навіть знайти рішення", - пишет Брыль. 

По его словам, постановление суда он получил как сторона по делу. И в тот же день решение было отправлено в реестр судебных решений. Почему Кривохатько не пришел на суд, и не прислал своего представителя - тоже, по мнению губернатора, остается непонятным. 

"Хочу наголосити, що попри направлення скарг на дії суддів до Вищої Ради правосуддя, подання касаційної скарги тощо, Кривохатько В.В. зобов’язаний виконати рішення суду, інакше він буде притягнутий до кримінальної відповідальності. Здається, саме цим і викликана надмірна емоційність повідомлення, розміщеного на сайті народного депутата. Програвати достойно теж треба вміти. Тож не псуйте собі враження від відпустки, змиріться та, будь ласка, не створюйте собі проблем власноруч", - написал Брыль. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...