• Головна
  • "В Запорожской епархии Московского Патриархата оскорбляют чувства верующих" - прокуратура
17:24, 11 січня 2018 р.

"В Запорожской епархии Московского Патриархата оскорбляют чувства верующих" - прокуратура

Теперь этим вопросом займутся в СБУ

Сегодня, 11 января пресс-служба Запорожской областной прокуратуры сделала заявление, по поводу сложившейся ситуации в Запорожье вокруг Московского Патриархата. Об этом сообщает 061. 

В прокуратуре заявляют, что в отношении отдельных представителей епархии и "Радомира" проводят досудебное расследование.

"Сьогодні, 11.01.2018 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) стосовно вчинення окремими представниками Запорізької Єпархії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ-МП), ГО «Союз православний «Радомир» та іншими невстановленими особами умисних дій, спрямованих на розпалювання національної, релігійної ворожнечі та ненависті, образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, що спричинили тяжкі наслідки у вигляді виникнення сутичок та масових заворушень в Запорізькій області та інших регіонах України.", - говорят в прокуратуре.

Установленно, что представители Запорожской епархии Московского Патриархата допускают выборочный подход к выполнению религиозных обрядов, предпочитая тех особо, которые проходили обряд крещение именно в МП, чем оскорбляют чувства граждан по религиозным убеждениям. Также, указанные особы осуждают общение представителей церкви украинским языком, чем унижают национальную честь граждан Украины.

"Крім того, деякі представники указаних релігійних організацій останнім часом допускають висловлювання за єдність слов’янських православних народів під духовним наставництвом Російської православної церкви (РПЦ). Серед прихожан храмів розповсюджується інформація про необхідність об’єднання України з Росією та засуджується Європейський напрямок розвитку нашої держави, засуджується проведення антитерористичної операції, а також виправдовуються агресивні дії Російської Федерації по відношенню до України.", - добавляют в прокуратуре.

С целью обеспечения быстрого и эффективного расследования, его поручили следственному отделу УСБУ в Запорожской области

Досудебное расследование продолжается, сейчас проводятся первоочередные следственные действия.

Читайте также:"Думал, что побьют": в Запорожье на собрании епархии произошел скандал из-за украинского языка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Запорожье #прокуратура #СБУ #московский #патриархат
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...