• Головна
  • "Её превратили в инструмент бизнес-разборок": Брыль рассказал, зачем он распустил Антикоррупционную комиссию
16:37, 20 листопада 2017 р.

"Её превратили в инструмент бизнес-разборок": Брыль рассказал, зачем он распустил Антикоррупционную комиссию

Губернатор Запорожской области Константин Брыль рассказал, почему он распустил Антикоррупционную комиссию. Об этом сообщает 061.

"В ході роботи комісія мала ряд позитивних напрацювань. Однак, з часом, в діяльності комісії почали домінувати суб’єктивізм та зведення особистих та бізнесових інтересів тодішнього керівника комісії Дмитра Марченка", - написал он на своей официальной странице в Фейсбук.

"Оскільки фактично комісію було перетворено в інструмент бізнесових «розбірок», навесні 2017 року було змінено керівника комісії. І замість Дмитра Марченка комісію очолив запорізький журналіст Сергій Сидоров. Однак, всупереч сподіванням, це не призвело до нормалізації роботи комісії", - пишет Брыль.

"З метою повернення роботи комісії в законне русло, в жовтні 2017 року я провів зустріч з головою та двома членами Антикорупційної комісії.

Найбільше мене здивувало, що Сергій Сидоров як голова комісії повідомив про те що більшість членів комісії він не бачив і контактів з ними не підтримував.

Оскільки це були люди, залучені до роботи Дмитром Марченком. Разом з тим, в ході зустрічі було з’ясовано, що в порушення положення про комісію, членами комісії без дотримання встановленої процедури, на власний розсуд та за власним підписом направлялися звернення до правоохоронних органів. Хоча такі звернення мали направлятися виключно за умови прийняття їх більшістю членів на засіданнях комісії та за підписом голови комісії. Також, в порушення положення про комісію, копії протоколів засідань комісії не направлялися до облдержадміністрації. А значна кількість звернень, направлених від імені комісії, не була навіть зареєстрована в журналі вихідної кореспонденції", - написал Брыль.

По его словам, комисии предлагали устранить недостатки, но этого не произошло. Поэтому Брыль и распустил комиссии.

Также он прокомментировал документы, которые сегодня на своей странице в Фейсбук опубликовал Сергей Сидоров: "Водночас, дізнавшись про розпуск нинішнього складу комісії, 20.11.2017 року Сергій Сидоров оприлюднив протоколи засідання 4 членів комісії, яке начебто відбулося 16.11.2017 і на якому було вирішено, поміж іншого, направити заяву до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо дій Бриля К.І.

Вказані документи я не можу назвати нічим іншим, крім спроби помсти за перешкоджання подальшій діяльності комісії у якості знаряддя лобіювання бізнес-інтересів

Читайте также:Запорожский губернатор распустил Антикоррупционную комиссию, которая попросила прокуратуру его проверить

Напомним, недавно СМИ опубликовали аудиозапись разговора бывшего главы комиссии Дмитрия Марченко и чиновника запорожской ОГА Владимира Тоцкого о коррупции в ОГА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...