• Головна
  • Ефективне управління організацією вимагає системного підходу
Новини компаній
09:00, 26 вересня 2017 р.

Ефективне управління організацією вимагає системного підходу

Новини компаній
Ефективне управління організацією вимагає системного підходу

Стандарти ISO серії 9000 на сьогоднішній день поширені більш ніж в 190 країнах світу. При цьому вони можуть бути застосовні до будь-якого підприємства і організації, незалежно від їх розміру, форми власності та сфери діяльності. Як свідчить міжнародний досвід, впровадження в організації системи управління якістю, розробленої на основі цих стандартів, сприяє спрощенню системи виробництва продукції або надання послуг та підвищенню їх якості, встановленню налагодженого зворотного зв'язку зі споживачами, покращенню робочого клімату, забезпеченню стабільної роботи в умовах плинності персоналу, прийняттю раціональних та ефективних рішень на основі фактів. У результаті діяльність організації стає більш зрозумілою та прозорою, в ній встановлюється чіткий розподіл відповідальності, підвищується рівень внутрішньої організованості та зменшується кількість помилок.

Сертифікація системи управління якістю проводиться за ініціативою виробника продукції (надавача послуг) з метою засвідчення її відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 і забезпечення упевненості в тому, що:

• виробник здатний постійно випускати продукцію або надавати послуги, які відповідають вимогам нормативних документів;

• продукція або послуги незадовільної якості своєчасно виявляються і виробник вживає всіх необхідних заходів для запобігання повторного вироблення такої продукції (послуг).

Тому значна увага при перевірці і оцінюванні системи управління якістю підприємства приділяється його діяльності щодо забезпечення відповідності продукції (послуг) вимогам нормативних документів, а також стану виробництва з точки зору забезпечення стабільного випуску якісної продукції (на підставі лабораторних випробувань та інформації щодо якості з різних джерел).

Варто відзначити, що отриманий сертифікат на систему управління якістю – не кінцевий результат, адже однією з вимог стандарту є постійне вдосконалення системи та підвищення її результативності. Тобто потрібно регулярно переглядати і актуалізувати існуючі документи з урахуванням більш сучасних підходів до виробництва, нових видів послуг і т.і. Тільки за таких умов система управління якістю буде ефективно працювати і дасть позитивний результат.

Фахівці ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» мають багаторічний досвід в питаннях впровадження та сертифікації систем управління якістю. На максимально вигідних для вас умовах ми проведемо діагностику вашого підприємства (організації) на готовність до впровадження системи, надамо допомогу в підготовці необхідних документів, а також виконаємо роботи з сертифікації.

Більш детальна інформація за тел.: (061) 224-69-85.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...