В Запорожье подали петицию о том, чтобы назвать улицу в честь брутальной метал-группы Cannibal Corpse

Житель Запорожья Алексей Добряков подал петицию Запорожскому горсовету с предложением переименовать улицу Каменногорскую на улицу Каннибалкорпскую. Об этом сообщает 061. 

По словам Добрякова, название "Каменногорская" не имеет никакой исторической ценности, никак не относится к Запорожью, а также было выбрано при коммунистическом режиме. Улицу предлагают назвать в честь группы "Cannibal Corpse", которая играет брутальный дет-метал. 

Вот чем аргументирует Добряков свой выбор: 

Нова назва “Канібалкорпська вулиця” має багато переваг, а саме: 
1) Співзвучна назва, мешканці міста швидко запам’ятають нове ім’я вулиці. 
2) Мінімальні витрати на перейменування, адже потрібно лише перефарбувати таблички на будинках та переставити в них деякі букви місцями. 
3) Cannibal Corpse — американський музичний гурт, один із засновників стилю брутальний дет-метал. Створений 1988 року в місті Буффало, Нью-Йорк. Пояснюю: місто Буффало також є центром важкої металургії. Точнісінько як Запоріжжя. 
4) Нова назва “Канібалкорпська” приверне увагу туристів до нової вулиці та до міста Запоріжжя в цілому. 
5) Нова назва вулиці стане потужним поштовхом у культурному житті міста, розвитку музики та мистецтва, приверне увагу на Європейському та світовому рівнях до нашого міста. 
6) Започаткує безліч нових стартапів та далекоглядних ідей. 
7) Спонукатиме мешканців інших міст до переосмислення свого положення, своєї відповідальності та ролі у житті міста, створенні публічного простору. 
8) Спровокує жваве обговорення теми перейменування вулиць в місті та дасть його мешканцям можливість висловити свою думку з цього приводу або замислитись над своїми громадськими обов’язками та правами. 

На данный момент под петицией подписались 17 человек. 

CannibalCorpse Запорожье улица переименование
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии