• Главная
  • "Від вашого звернення тхне скрєпами": на сайте Запорожского облсовета появилась первая петиция
20:33, 30 ноября 2016 г.

"Від вашого звернення тхне скрєпами": на сайте Запорожского облсовета появилась первая петиция

Сегодня, 30 ноября, на сайте Запорожского облсовета появилась первая петиция. Об этом сообщает 061. 

Ее подал житель Запорожья Дмитрий Калинин. Петиция называется так: "Скасувати рішення №27 дев’ятої сесії сьомого скликання ЗОР". Речь идет об обращении депутатов по поводу "защиты института семьи Украины". Согласно этому решению депутаты Запорожского областного совета направили президенту Украины Петру Порошенко и ряду министерств обращение, в котором потребовали сохранить в Конституции статью, которая определяет брак как союз между мужчиной и женщиной, убрать из Трудового кодекса термины «сексуальная ориентация» и «гендерная идентичность», а также учредить должность Правительственного уполномоченного по вопросам семьи.

"У своєму зверненні депутати Запорізької обласної ради послуговуються фантастичними термінами "штучна проблема", "так звана дискримінація", "традиційні цінності" і вимагають зупинити процес "викривлення" дефініцій шлюбу і сім’ї в Конституції України, виключити з законодавства заборону дискримінації у трудовій сфері за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності і зупинити затверджений Урядом план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року", - говорится в петиции. 

петиция2323

петиция2323

"Шановні депутати Запорізької обласної ради! Ваше звернення - мерзенне й огидне, від нього тхне "скрєпами" колишнього Радянського Союзу і нинішньої Російської Федерації. Я прошу Вас якщо не сприяти, то хоча б не заважати центральній владі нарешті виконувати їхні прямі обов’язки з захисту меншин від дискримінації і не діяти подібно до східного сусіда. Україна - країна толерантності, людяності і правди порівняно із Російською Федерацією. І ми маємо і надалі йти шляхом розвитку основоположних цінностей - поваги до різноманіття і всіх людей, незалежно від будь-яких їхніх ознак", - пишет автор петиции. 

петиция2323343434

петиция2323343434

"Якщо Ви вважаєте, що Ваше звернення відбиває думку запорізької громади - влаштуйте громадські слухання і я обов’язково завітаю і розповім про "так звану" (!!!) дискримінацію, з якою я повсякденно стикаюся у житті, на вулиці, на навчанні.  Туди ж, я впевнений, прийде багато запоріжців, які зможуть довести Вам наявність такої проблеми як в Запоріжжі, так і в Україні загалом. Я впевнений, що Вами не проводилось жодних досліджень, не розглядалося жодних робіт з цієї теми, тому у Вас немає жодного права приймати таке рішення від імені запорізької громади", - говорится в петиции. 

Автор петиции требует отменить это обращение. 

У Дмитрия Калинина есть 91 день на сбор подписей под этой петицией. Чтобы ее рассмотрел облсовет, нужно собрать 2000 подписей. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#петиция #Запорожье
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...