В Запорожье прошла акция "Stop Putin's War in Ukraine", - ФОТО

Несколько десятков запорожцев днем 14 октября провели акцию "Stop Putin's War in Ukraine". Об этом 061 стало известно от организатора мероприятия Евгении Капли. 

Акция прошла у стен облгосадминистрации. 

Требования такие:

1. Вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад в Росію всю зброю та воєнну техніку.
2. Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ і продовжити її роботу до 24 годин на добу 7 днів в тиждень, та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює - адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
3. Звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом, як на території Росії, так і в Криму за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

В Запорожье прошла акция "Stop Putin's War in Ukraine", - ФОТО, фото-1 В Запорожье прошла акция "Stop Putin's War in Ukraine", - ФОТО, фото-2 В Запорожье прошла акция "Stop Putin's War in Ukraine", - ФОТО, фото-3 В Запорожье прошла акция "Stop Putin's War in Ukraine", - ФОТО, фото-4 В Запорожье прошла акция "Stop Putin's War in Ukraine", - ФОТО, фото-5
Запорожье акция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии