16:08, 30 сентября 2016 г.

Made in Ukraine

Економічний потенціал міста Запоріжжя - це понад 280 великих промислових підприємств, серед яких основну частку складають підприємства машинобудування, металургії, обробки металу, хімічної та нафтохімічної промисловості. Більшість із підприємств мають багаторічні економічні зв'язки із партнерами в СНД. Міф про "сировинну колонію у складі ЄС" та прекрасне життя в Митному союзі довгий час мав підтримку у представників великого бізнесу в Запоріжжі (більшість з яких були членами "Партії регіонів"). 

Перемога Євромайдану, війна на Сході та підписання Угоди про асоціацію з ЄС у 2014 році внесли свої коррективи у життя і роботу промислових підприємств зі Сходу. Керівники підприємств почали працювати із європейськими партнерами і активно шукати зв'язки на Західних ринках. Одиним із таких підприємств є Запорізький інструментальний завод і його керівник - Олексій Олексійович Литвин.

Олексій Литвин наразі керує великим промисловим підприємством - "Запорізьким інструментальним заводом". Попередні регалії першого заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації – саме з цієї позиції він знову повернувся до бізнесу – можна перелічувати довго, в запорізькій політиці, як і в бізнесі Олексій Олексійович аж ніяк не новачок. 

Нащодавно Литвин дав розлоге інтерв'ю спільному проекту "Радіо 24 - Запоріжжя" та сайту 061.ua. В цій розмові ми обговорили всі найбільш актуальні питання, що наразі пов'язані з діяльністю українських промислових підприємств після часткового закритття російського ринку, та перспективи промисловості на Сході України на фоні підписання Угоди про асоціацію із ЄС. Друковану версію більш ніж півгодинної розмови пропонуємо сьогодні нашим читачам у вигляді лонгріду

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Запорожье #лонгрид #интервью
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...