Різновидів елітного міцного алкоголю існує безліч. В основу його класифікації покладено різні критерії: міцність, сировину, з якої виробляються спиртні напої, спосіб виготовлення або спосіб вживання, географічне походження і т.д. Елітний міцний алкоголь тепер можна знайти і в Запоріжжі, в тому числі купить ром.

Найбільш явною є класифікація, заснована на процентному вмісті алкоголю в напої. Іншими словами, напої розрізняються по міцності. Таким чином, з численних видів спиртних напоїв можна виділити дві великі категорії: категорія слабоалкогольних напоїв і міцних. При цьому в слабоалкогольних напоях містяться спирти, одержувані за допомогою бродіння (наприклад, в пиві або виноградному вині), а в міцних напоях, наприклад, в віскі на http://elit-alco.com.ua/catalog/whiskey - за допомогою перегонки в спеціальному пристрої.

До категорії слабоалкогольних напоїв можна віднести різновиди джин-тоніків, пива, різних коктейлів, виноградного вина, деяких лікарів, бальзамів і настоянок. Якщо говорити про процентний вміст алкоголю в кожному конкретному напої, то чітких критеріїв до сих пір не вироблено. Так, в більшості випадків до категорії слабоалкогольних напоїв зараховується алкоголь, в якому вміст спиртів не перевищує 20-22 відсотків. Цей параметр може різнитися залежно від норми, прийнятої в окремо взятій державі, досягаючи в деяких випадках 28 відсотків.

Виготовлення міцного алкоголю грунтується на використанні дистиляту, отриманого шляхом перегонки спиртової маси що перебродила (сусла). Процес перегонки міцного алкоголю супроводжується не тільки виділенням спирту і підняттям «градуса» напою (підвищенням процентного вмісту спирту), але і збагаченням його всілякими летючими елементами з розчину що переганяється.