Як відомо, стандартне ПЗ створюють для задоволення запитів якомога більшого числа користувачів. Однак іноді виникає потреба звузити або розширити спектр виконуваних програмою завдань, щоб вона почала відповідати потребам конкретної компанії. По-перше, це необхідно бізнесу, повна автоматизація завдань для якого гарантує зручність роботи з ПЗ, а, по-друге, відбувається підвищення продуктивності праці, що збільшує прибуток. Міжнародна ІТ-компанія з розробки програмного забезпечення Perfectial створює та вдосконалює програмні продукти, а також допомагає компаніям зайняти міцні позиції на ринку, шляхом надання видатних технологічних рішень.

Відмінності від стандартного ПЗ

Для оцінки необхідності надання послуг з розробки ПЗ від Perfectial, ІТ-компанії з розробки програмного забезпечення, слід дізнатися про його відмінності зі стандартизованим ПЗ. Останнє повинно забезпечувати потреби якомога більшої кількості споживачів, забезпечуючи найбільш потрібний функціонал. Задовільнити запити підприємств, які потребують виконання вузькоспеціалізованих завдань, такі програми можуть не завжди.

Переваги використання

Для оцінки актуальності та потрібності послуги розробки програмного забезпечення достатньо озвучити переваги:

  • відсутність дорогих ліцензій на кожне робоче місце;
  • унікальність;
  • можливість взаємодії персоніфікованого ПЗ з типовими програмами;
  • поліпшення продуктивності праці.

Експлуатація виготовленого програмного рішення позбавляє керівництво від істотних витрат на покупку ліцензій для кожного комп'ютера в офісах компанії. Саме висока вартість типового ПЗ при наявності великого числа співробітників стає основним критерієм для прийняття рішення про розробку власної версії програми. Отриманий продукт від Perfectialбуде не тільки унікальним, але також врахує всі нюанси виробничого процесу на фірмі замовника, максимально підвищуючи працездатність організації шляхом спрощення та прискорення необхідних операцій.