Створювати свій сайт стало зовсім нескладне. Благо, існують спеціальні системи створення сайтів і соціальні мережі. Своє представництво в мережі Інтернет, що складається з однієї сторіночки або зв'язки з декількох сторінок, а то і цілий портал дозволяють створювати і спеціальні програми. Частково такі програми платні, але якщо пошукати, то можна знайти і не менш продуктивні безкоштовні програми. Якщо немає бажання вникати в тонкощі створення сайту Київ, то можна звернутися до фахівців, які створять сайт своєї мрії. Тільки слід врахувати, що вартість роботи дизайнерів, верстальників і оптимізаторів не така доступна, щоб цим було доступне скористатися рядовому користувачеві глобальної мережі. Великі фірми використовують послуги фірм, що створюють сайти « з нуля», це видно і по іменах доменів солідних фірм.

Окрім програм створення сайтів, є досить великий вибір сайтів, на яких встановлені системи автоматизованого створення веб-сторінок. До таких засобів відразу ж слід віднести соціальні мережі, а другим засобом створення сайтів зазвичай оснащують свої сайти представники платного і безкоштовного хостингу. Для власного сайту найчастіше використовують стандартний набір програмних засобів, що надаються так званими хостерами. Останні забезпечують платну або частково безкоштовну підтримку по створенню і підтримці сайтів, що розміщуються в зайнятих ними доменах. Користувачеві надають можливість реєстрації піддоменів третього рівня.

У початкуючих користувачів мережі Інтернет тих, що мріють розкручувати свою підприємницьку діяльність виникає бажання при найменшому вкладенні коштів і сил створити свій сайт. І тут переважна більшість таких мрійників потрапляють в ситуацію марнотратних скнар. Безкоштовний сир зустрічається у відомих місцях, перевіряти правильність такого твердження - долю лузерів. Щоб отримувати гідну віддачу і монетизувати свої вкладення і старання, варто витратити гроші і час. Свій сайт на відміну від автогенерації сторінок у будь-яких соціальних мережах і на безкоштовному хостингу, дає незрівняні можливості по аналізу відвідування сайту пошуковими роботами і користувачами, потенційними покупцями. Таких можливостей не надають соціальні мережі.

Розкрутка сторінок в соціальних мережах і на безкоштовному хостингу призводить до того, що усі лаври дістаються хазяйвам домену. Так що краще бути хазяїном свого домену і сайту, прив'язаного до цього домену. Усі старання, промахи і помилки тільки тут вдасться проаналізувати, виправити і отримати гідний своїм старанням результат.